şükela:  tümü | bugün
  • polis üşengeç uğraşmamak için elinden geleni yapıyor.
  • hep bir arkadaşa olur, sizleri samimi bulmuyorum, okumadım, okumam da yürü git savcılığa suc duyurusunda bulun.
  • gerçek olmasına çok zor inandıgım yazı ''iyi misin,gel bende kal bu akşam'' ne bıleyım bu kadar kötü mü dünya?
  • o polise deseydin ki: "senin anana, bacına da aynısı yapılsa, yine de bir sonuç çıkmaz mıydı? "
    şu adamların duyarsızlığına, sorumsuzluğuna öyle sinirleniyorum ki! be adam sen bunun için para alıyorsun, insanların güvenliğini sağlayamayacaksan siktir git, bu işi doğru düzgün yapacak biri gelsin.
  • şehir gotham'a döndü iyice. ve batman sadece çizgi romanlarda var.

bu şehrin batman'i bizler olmak zorundayız. izin vermeyelim gençler. bu dönüşüme izin vermeyelim. yeni türkiye saçmalığına izin vermeyelim.
  • ülkemizde artık normalleşen rezalettir.

denize düşen yılana sarılır sözündeki yılan bile bu insanlar karşısında daha güvenilirdir.
  • yaşanılan olayda (kadın hariç) kimin ölüsüne, dirisine sövüleceğini şaşırdığım hikaye.
    o yüzden siki hem yerinde hem de beyninde olan herkese sövüp bir nebze rahatladım.
  • "aa kadıköyde nasıl olmuş ki bu ya" diye bir anlığına şaşırma gafletinde bulunduğum olay. neye şaşırıyosam? tamam kadıköyün bazı yerleri sabaha karşı bile nispeten güvenlidir de özellikle rıhtımda gece saat 11den sonra yürümek resmen cesaret işi. ve bu yeni bir şey de değil. yıllardan beri çokça kez tinerciler yolumuzu kesti. kiminde sohbetle kiminde sigara ya da 2 3 lirayla kurtardık, ama işte özellikle kadınsan ne kadıköyü, ne istanbulu, memleketin tek bir noktasında güvenlik yok.

patlayacak bombaları mı düşünelim, nerede bıçaklanacağız, nerede tecavüze uğrayacağız onu mu düşünelim, hiç bir bok bilmiyorum artık.
  • bir kadının uğradığı tacizi anlatmaya başlamadan önce üzerindekileri anlattığı bir ülkeye dönüştük ne yazık ki.
  • aramızda botlu ve montlu kişilere sarılan hayvanlar var.