şükela:  tümü | bugün
  • ligin ilk önemli derbisi. fenerbahçe taraftarının o gün işi zor.

efeler ligi 5. hafta
    fenerbahçe-halkbank
    metro enerji salonu/16.00

kadın voleybol şampiyonlar kupası
    fenerbahçe-vakıfbank
    ankara başkent s.s/16.30
    yayın: trt spor

basketbol süper ligi 2. hafta
    anadolu efes-fenerbahçe doğuş
    sinan erdem spor salonu/17.00
    yayın: beınsports3

süper lig 8. hafta maçı
    fenerbahçe – e.y. malatyaspor
    ülker stadyumu fenerbahçe şükrü saracoğlu spor kompleksi / 19.30

maçları aynı güne denk geliyor. (bkz: fenerbahçe spor kulübü)
  • sinan erdem spor salonunda izleyebilmek icin biletleri acaba nereden (online) alabilirim diye merat ettigim mac.

yardimci olan yesillendirebilir mi?
  • bilet seçimine tıkladığımda yalnızca efes tribünü 1.kategori üzerinden seçim yapabildiğim maç.efes'in 2.kategori-3.kategori ve fenerbahçe tribünü'nden seçim yapamıyorum.buralardan bilet alanlar yeşillendirebilir mi? kasıtlı olarak sadece en pahalı yerlerin satılmaya çalışıldığını düşünüyorum.işkillenmeye başladım çünkü.
  • olum benim izlediğim linkte teknik ekibin tüm konuşmaları yayına geliyor amk xd

2 sendeyiz 3 sendeyiz nooluyoruz lan
  • 13-15 q1 02:18 devam eden karşılaşma
  • ılk çeyrek 18-19 sona erdi
  • efes daha yüksek yüzde ile 3 sayı kullanmaya başladı. 30-24 06:09 q2
  • rejinin konuşmalarının daha çok ilgimi çektiği maç. hayır yanlış anlamayın maç sıkıcı değil, abiler çok eğlenceli.

"dunston attı 6 sendeyiz, aha üçlük geldiiii, noldoooo?

-abi slowlar çok iyi
    +hayır hayır slowları sonra
    -abi çok iyi ama
    +tamam 2 3 tane ver bitir

tufanın kulağına söyle her şey süper de, nolduuu, naaptıııın sonda bi yerde dondur, çabuk ol lan çabukkk."
  • vesely hala orta mesafe kaçırıyor.

melli korkak oynuyor, sorumluluk almaktan kaçıyor. ama kaliteli adam, kendini bulur.

wanamaker ve guduric, bogdanovic'ten sonra at eşek gibi.

jason iyi, daha da iyi olacak.

efes tam euro cup takımı kurmuş.

eğlenceli maç. iyi gidiyor, kafa kafaya.

maç sonu edit: vesely 7/7 serbest atış kullandı. salonun ortasına çöküp ağlayasım geldi. melih de fena oynamıyor. wanamaker da alışır ama obra guduricle melliyi iyi döver. takım formsuz, maç içinde çok kopma yaşıyoruz. kötü tarafı obra da formsuz. aynı seti -bence riskli bir set- üst üste 3 kez denedi ve sadece biri girdi. (melih getirdi, vesely ve jason orta mesafe denedi) ayrıca takım ritmini bulmuş, fark 1 iken iyi oynayan veselyi dinlendirmek için çıkarıp soğuk jasonu aldı. maç orada gitti.