şükela:  tümü | bugün
  • orada erkeğim diye dolaşanlar da çocuklarına üvey baba bulsunlar.

edit: ulan haysiyetsizler, onlarca mesaj attiniz, hakaretler ve sen ne yapardinlar girla. ınsan infaz ediliyor orada insan, bir hayat, bir ruh bitiyor.

yok beni mi vursun, keko icin canimi ne tehlikeye atacagim bilmem ne. siz bu ortadoguya cok yakisiyorsunuz. yarin umarim bir sevdiginiz yere vurulmus ve olecegini anlamis bir sekilde mucadeleyi birakarak caresizce olumu kabullenir bir hale gelmez. ha ben orada olursam elimden geleni yapar onumdeki kadini oldurtmem, cunku kadinlarin sokak ortasinda infaz edilmedigi bir toplumda yasamak istiyorum. bencillik degil iyilik kazansin diye.

hepiniz hakkettiginizi yasiyorsunuz. kazandiginiz rahatiniz, ama kaybettiginiz karakteriniz.

utanacaginizi bilsem teker teker suratlariniza tukururdum, ama siz ondan da anlamazsiniz.
  • (bkz: izlemeyin)

yine bir keko eşofmanı içeren video.
  • (bkz: yazık)

acaba bu durumda müdahale edebilir miydim diye sordum kendime. cevabım o göt bende yok.

ama telefonla da çekmezdim.
  • (bkz: izmir çomarı)

başlık sahibi neden paylaşıp psikolojimizi sikersiniz ki bunları. bu videoyu çeken tip, kendi annen kızkardeşin olsa çeker miydin bu videoyu, çekeceğine bu caniyi müdahale edip ya da sen arasaydın ya polisi belki kadın kurtulurdu.
  • son birkaç aydır işlenen cinayetlerin neden hep görüntüsü oluyor bunu anlamıyorum. telefon yeni icat edilmedi ama son cinayetlerin hepsinin görüntüsü var. önceden böyle olmuyordu.
  • şiddeti sözlüğe taşırken nasıl acele etmişse başlığı da düzgün açamamış yazar. görmeyince sorun yok gibi bir hava oluştu şimdi de. görünce mi sarsılıp üzülmeliyiz? emine bulut, görüldüğü için infial yarattı. türkiye'de şiddet bir eğitim sorunudur. daha dün bir komedi programında bile "bize taş atana çiçek atarız ama mezarına" gibi bir cümle alkış alıyor, gülünüyor. şiddet her yanda. ölen kadını dün tv'de gördüm, çok üzüldüm. saatlerce konuşabiliriz ama bu bir şeyi çözmez, çözüm çocuklara eğitimi bu sorunu merkeze alarak vermek. bundan başka yapılacaklar, geçici çözüm olacak ne yazık ki.
  • internet üzerinden 300 tl'ye pompalı tüfek satılan ülkede gerçekleşmiştir.
  • aşırı rahatsız edici görüntüler
  • böyle bir durumla karşılaşsam acaba elime telefon alıp kaydetmek aklıma gelir miydi?
  • ulan yazık günah be ne olursa olsun değer miydi?

şehirle ne alakası var ayrıca asıl bu yorum senin çomarlıgın!