şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: izlemeyin)

yine bir keko eşofmanı içeren video.
  • (bkz: yazık)

acaba bu durumda müdahale edebilir miydim diye sordum kendime. cevabım o göt bende yok.

ama telefonla da çekmezdim.
  • (bkz: izmir çomarı)

başlık sahibi neden paylaşıp psikolojimizi sikersiniz ki bunları. bu videoyu çeken tip, kendi annen kızkardeşin olsa çeker miydin bu videoyu, çekeceğine bu caniyi müdahale edip ya da sen arasaydın ya polisi belki kadın kurtulurdu.
  • son birkaç aydır işlenen cinayetlerin neden hep görüntüsü oluyor bunu anlamıyorum. telefon yeni icat edilmedi ama son cinayetlerin hepsinin görüntüsü var. önceden böyle olmuyordu.
  • internet üzerinden 300 tl'ye pompalı tüfek satılan ülkede gerçekleşmiştir.
  • aşırı rahatsız edici görüntüler
  • böyle bir durumla karşılaşsam acaba elime telefon alıp kaydetmek aklıma gelir miydi?
  • ulan yazık günah be ne olursa olsun değer miydi?

şehirle ne alakası var ayrıca asıl bu yorum senin çomarlıgın!
  • vatandaşa neden müdahale etmiyorsun diye kızanlar olmuş. orada iki kişi var ve silahsızlar. nasıl bir kişiyi yaralayan, diğerini öldüren ve en önemlisi kendi beynini duraksamadan dağıtan bir orospu çocuğu çomara müdahale etsinler. klavye başından yazan delikanlılar acaba hiç böyle bir durumla karşı karşıya kaldı mı. ülkenin polisi bile belinde silah müdahale etmekten aciz, ancak öğrenci kabadayılığı yapıyor.
    cep telefonu ile çekim yapmayı eleştirmenin de bir anlamı yok. orada ne olacağını bilemiyorsunuz. zira adamın bırakıp ya da zarar verip kaçması ihtimalinde en önemli kanıt o kayıt olacak.
    olayın silahsızlanmayla da bir ilgisi yok. bu yalnızca cinayet aletini değiştirirdi maalesef.
    tanım: bir orospu çocuğu çomarın anitsayac'a bir kadının ismini daha eklemesi hadisesidir. bu ülkede olay bu kadar da basittir.
  • o kadar soğukkanlı ki olayı anlatan şahıs. sanki her gün birilerinin öldürüldüğünü görüyor ve kaydediyor gibi.