şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: reklamlar)
  • reddettiğin şeyin parasını neden ödüyorsun?
    pişmemiş ise yenisini isteyeceksin, doğru düzgün pişirmelerini isteyeceksin, ondan sonra parasını ödeyip gideceksin. biz mi öğreteceğiz bunları?
    rezalet falan değildir.
  • anladığım kadarıyla kız arkadaşın seni darlamış dostum, yemediğin bir yemeğin parasını verdiğin, bağırıp çağırmayıp olay çıkarmadığın için ezik bellemiş, sen de hıncını ekşi üzerinden çıkarmak istiyorsun ama geçti. benim de bazı pişmanlıklarım var, zamanla hırçınlaşıyorsun. ben de kız arkadaşımın eteğine hayvan gibi bakan adama diklenememiştim zamanında, ilişki bitti bu olayın üzerinden de 2 sene geçmiştir ama unutamıyorum işte. sıkma canını, güven kendine.
  • (bkz: rezalet)

az önce tavuk dünyası’nın önünden geçtim. şansa yaşıyoruz vallahi.

güzel kardeşim madem ürün kötü neden yenisini istemedin? hadi istemedin neden hesabı ödedin? hakkını aramayıp şimdi burda yazman marka karalamaya girer. yalnızca bir şubenin hatta bir elemanın işgüzarlığı olabilir.

tavuk dünyası’nın bir sürü şubesinde menüsündeki hemen her şeyi tatmış biri olarak hiç böyle bir sorun yaşamadım. akılalmaz lezzet değildi belki ama kötü de değildi. böyle bir sorun yaşasaydım ordaki herkesi tavukların dünyasına gönderirdim. sözlüğe gerek kalmazdı. güzel çiftsiniz belli ki. iyi insanlarsınız. akşamınızı boş yere mahvedip canınızı sıkmışsınız.
  • lanet tavuk buradan yürüyerek çıkacak (bkz: gordon ramsay)
  • tavuk dünyasını duyunca okumaktan vaz geçtim. gitmeyin kardeşim. adamlara salata yerine makarna koyun dediğimizde bik bik konuşuyorlar. (bkz: green salads)a dediğimde dolu dolu getiriyor. çok boş bir marka tavuk dünyası. geçmiş olsun.
  • asıl rezalet almadığınız bir hizmet için hakkınızı koruyarak hesabı ödememeniz ve neticede garsonlardan dayak yemeniz olsa daha etkili olurdu.
  • ben de en son eski sevgilimle gidip aynı menüyü sipariş etmiştim hem de kadiköyde...
    resmen şansa yaşıyoruz.
  • yemekte problem varsa yemek degistirilir. bunun normali bu. sac da duser, kil da. tavuk da cig kalir balik da. guler yuzle degistirelim demedi diye hesabi odeyip gitmek enayiliktir. havan kime yabanci?