şükela:  tümü | bugün
 • cumartesi sabahı yine her sabah işe gitmek üzere esenler deki evimden çıkıp yola koyuldum , sabah ilk sigaramı evde değil de genelde işe giderken yolda içmeyi tercih etmekteyim .

  yaklaşık olarak 2 yıldır gerek ağızda bıraktığı o enfes tat, gerek ise nikotin miktarı nedeni ile kent switch bağımlısıyım .

  düzenli alışveriş yaptığım aslen tuncelili olan tekel bayisi olmamasına rağmen el altından bira dahi satan sokaktaki bakkalımıza her sabah olduğu gibi 10 tl mi uzatıp sigaramı vermesini bekledim .

  genelde dialog kurmayan bakkalımın bana kent switchin kalmadığını başka bakkallara sormamı söylemesiyle dünyam altüst olmuştu sanki .

  derken üçyüzlü tarafından atışalanına kadar çoğu bakkal ve kısmen süpermarketlere uğramama rağmen her esnaftan benzer yanıtı aldım ;kent switch yohhh.

  kendimi şiki şiki baba kasedi arayan turgut özataya benzettim , nikotin isteğimi karşılamak için aldığım uzun lm cigarasının o acı tadına ziyadesiyle küfrettikten sonra işyerime ulaşıp bu başlığı açmaya karar verdim .

  biz sigara bağımlılarının bu tarz sorunları eskiden de oluyordu ve bu sabah cidden anladım ki ileriki yıllarda da devam edecek .ve kanayan bu yaraya hiç kimse merhem sürmeyecek.
 • (bkz: yarayan kana)