şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: futbol asla sadece futbol değildir)

  yer gök filistin bayrakları ile dolacak, inönü bir baştan bir başa intifada'ya selam duracak.
 • israil - filistin karşılaştırmasına girilmemesi gereken maç. bunun deplasmanı da var.
  ki çarşı akla ilk gelen şeyi tribünde yapacak bir grup değil. güveniyorum kendilerine bu konuda. umarım yanılmam.
 • beşiktaşımızın ezilen filistin halkına tribünden destek olacağı maçtır. umarım amacı filistine destek olmak değil de yahudi düşmanlığı yapmak olanları aralarına sokmazlar. sonuçta azıcık okuması yazması olanlar bugün filistin filistin diye bağıran islamcıların, 30-40 yıl önce filistine savaşmaya giden solculara nasıl lanetler yağdırdığını bilir ve bu oyuna gelmez.
 • ermenistan maçında azerbaycan bayrağı nasıl toplatıldıysa bu maçta da filistin bayrakları toplatılacaktır. kanun bu.

  edit : dedik size.
 • mavi marmara'ya , filistin'e ne gerek var dedirten maçtır. politika ile futbolun birbirlerinden çok farklı durumlar olduğunun farklı olmayan insanların saçma sapan hareketlerine taviz verilmez umarım.

  ayrıca onlar da kendi sahalarında sözde kürdistan bayrakları ile çıksalar çok mu hoşunuza gidecek?
 • dünya futbol tarihine geçecek orijinal protesto modellerinin deneneceği bir maç olacaktır. kan dökmeden, ortalığı kırıp dökmeden muhteşem güzellikte protestolar hazırlanıyor. israil ve onun sadık yardakçılarının dudağını uçuklatacak konfetiler yağacak yeşil çimlere. inönü'den yükselen intifada, tel aviv'den vaşington'a kadar tüm başkentlerden duyulacak.

  birruh biddem nefdik ya aksa...
 • yine sacma sapan protestolara neden olacak gibi gozuken karsilasma. ne zaman ogrenecek bu yobazlar sporun siyasete karistirilmamasi gerektigini gercekten cok merak ediyorum. git turk bayragini ac, takimini destekle. neden karistiriyorsun filistin bayragini? bu mac sonucta ulkeminizin avrupa'da temsil edildigi bir mac ve kesinlikle irkci ve yobaz insanlarin ofkesini kusup, rahatlayacagi bir platform degil!

  umarim besiktas taraftari firsatcilara goz yummaz ve centilmen bir sekilde ulkesini temsil eden takimini turk bayraklari ve besiktas atkilariyla destekler, zamaninda ulkesini 3 kurusa satanlarin bayragiyla degil..
 • "protesto" adı altında, sadece spor müsabakası oynamaya gelen israilli basketbolculara ayakkabı fırlatanların şimdiden propaganda yapmak için nemalanmaya çalıştığı maç.
  (bkz: 6 ocak 2009 türk telekom bnei hasharon maçı)
 • sapına kadar yobaz ve gerici, az birazda ırkçı ve tabi israil takımlarının rakiplerini tutan bir centilmen olarak bu maçı filistin şölenine çevirmek için çalışmalara başladık bile. bak bir kez daha buraya yazıyorum koçlar; futbol asla sadece futbol değildir, bu felsefeye inanan bir futbolsever olarak bu maçı da şölene çevireceğiz.

  entrime son verirken maccabi'nin cefakar futbolcularına bir çift sözüm var; gençler, ülkemize gelmekten korkmayın. size bir şey yapmayız. herkesi kendiniz gibi görmeyin. gelin, burası türkiye burada esenlik ve barış'tan başka bir şey bulamazsınız...
 • tribün mevzularına dair bilgilerin ekşi sözlükten falan edinilmeyeceğini hatırlatan karşılaşma.
  ayrıca son haftalarda şunu gördük ki, buradan futbol, taraftarlık, tribün vb. mevzulara dair ipe sapa gelir laf çıkma şansı iyice azalmış.
  bu maç da bunu gösteriyor şimdiden.
  gerçek: her zamanki gibi beklersin görürsün. o gün ne olursa olur, birşey olmazsa da olmaz. tribün orası.