şükela:  tümü | bugün
  • 14 eylül akşamı aracımla seyrederken sol taraftan 17 yaşındaki ehliyeti olmayan bir motor sürücüsü tarafından aracıma çarpıldı. olay yerine polis gelerek tutanak tuttu. karşı sürücünün ehliyeti olmadığı için polis tutanak tutmak zorundaymış. daha sonrasında kasko ve sigorta şirketime haber verdim. bana çekici göndererek aracımı servise çektirdiler. bu sabahta kendilerini arayarak yedek araç talebinde bulundum. fakat aracı eksper görmeden kaza tutanağı olmadan yedek araç sağlamadıklarını belirttiler. karşı taraf ehliyetsiz olduğu için polis tutanak tuttuğunu ve ancak pazartesi elimde olabileceğini ilettim. onlarda yapabilecekleri bir şey olmadığını evimde oturmam gerektiğini söylediler. şimdi olaya şöyle uzaktan bakacak olursak; ben yıllarca bir kaza anında mağdur olmayayım diye cebimden onca para ödeyeyim ilk kaza anımda hiçbir şekilde yardımcı olunmasın. benim işim ve haftasonu programım gereği araca ihtiyacımın olduğunu belirttiğimde ise evinizde oturun densin. mağdur olmamak için verilen onca para ve koskoca bir mağduriyet. aracın hasarlı fotoğrafları ve kaza beyanımın olduğunu belirtmeme rağmen hiçbir şekilde yardımcı olunmadı.