şükela:  tümü | bugün
  • 3 arkadaşım ile gittiğimiz kadıköy moda’daki fil isimli mekanda yaşadığımız büyük rezillik.

mekana girdiğimizde yer sorduk ve bizi alt kattaki bir garson karşıladı, en üst katta 3 kişilik bir yer olduğunu söyledi. devamında arkadaşlarımla beraber en üst kata geçtik. üst katta sakallı 165 boylarında erkek görevli çocuk bize masayı gösterdi ve geçtik. tam olarak masaya yerleştikten ve siparişimizi verdikten sonra olaylar gelişti.

masaya oturduktan bir süre sonra 5 kişilik bir grup geldi. bahsetmiş olduğum çalışan çocuk yanımıza geldi ve kalkmamız gerektiğini söyledi. anlam veremedik ve kalkmak istemedik. devamında büyük bir zorlanma ve baskıya maruz kaldık. diğer tipler de ayakta kalkmamızı bekliyordu. tüm herkes başımıza dikildi diyebilirim. sözlü olarak yapılan tacizler canımızı aşırı sıktı.
    bu kadar aşağılanmadan ve gereksiz gerginlikten sonra hızlı bir şekilde mekanı terk ettik.

alakasız gelebilecek bu durumu hala çözemedik ve olay çok taze. ama anladım ki bu ülkede her zaman rezil olmak mümkün.
  • olayı yaşayan tarafından bile çözülememiş olay.
    şerlok holms olup bizim çözmemiz gerekiyor. kesin bilgi yayalım.
  • ben mekanın adını ilk defa duyuyorum

ne yapalım gidip mekanı falan mı basalım boşver efendilik sizde kalmış bir daha gitmezsiniz olur biter rezaletlik bir durum değil bu tarz magandalık bu ülkenin bitki örtüsü gibi masaya oturmak isteyen tipler bmwli seri köz getir kardeşim tiplerdir muhtemelen