şükela:  tümü | bugün
 • golovkin son verilen teklifi kabul etmis. %57.5’e %42.5’lik bir teklif gelmis canelo cephesinden. golovkin bu sefer puana birakmiyacaktir. maci da bilgehan yayinlar umarim, yeni kanalinda da boks yayinlari cok zayif kaldi.
  kaynak: fight club
 • rezalet puanlamayla biten ilk maçın rövanşı olacak maç. yahu golovkin in promotörü niye bu kadar her denileni kabul ediyor anlamış değilim. ilk önce %50-%50 olacak denildi sonra %55-%45 e çektiler ve son olarak %42.5 e razı olundu. üstüne üstlük maç las vegas nv da t-mobile da olacak yani ilk maçın olduğu yer, canelo evsahibi gibi bişe olacak yine. sanki ilk maçta doping yapan adam golovkin anasını satıyım, bu kadar mı taşşaksız bir promotörlük olur be kardeşim, yazık. bari hakemleri 'nevada athletic commission' denilen satılmış hakemler topluluğundan seçmeseler de adil bir maç olsa, en azından ring içinde.
 • nasıl golovkin'in payı %42.5 olur anlamıyorum. promotionlarda bir de canelo'nun adı önce yazıyor. arkadaş golovkin'in elinde 5 ya da 6 kemer var. canelo'da tek kemer var. golovkin açık ara orta sikletin efsanesi bu nasıl oluyor.
 • ilk maçta iki boksörün neredeyse aynı anda birbirlerine attığı yumruklarda 3g’nin sarsılmaması, canelo’nun feleğinin şaşması kimin daha iyi olduğunu net olarak ortaya koymuştu.
  ilk maç, açıklanandan saatler sonra başlamıştı, tr saatiyle sabah başlayan maç için sabahlamak gerekmişti ve kesinlikle buna değmişti
  bokstan çok anlamayan biri olarak heyecanla bekliyorum, 5g gelene kadar en büyük 3g.
 • doping üstadı tarçın ile granit çene golovkin'in rövanş maçı. ılk macta gordugumuz üzre golovkin aldığı darbelerde sanki 2. amatör yılındaki tüy sikletten darbe alıyormuş gibi sarsılmadan durdu. bu sefer iş hakemlere kalmadan tertemiz bir triple g galibiyeti bekliyorum.
 • heyecanla beklediğim maç. ilk maçtaki bir hakemin skandal puanlaması, golden boy menajerliği, alvarez'in durmadan çok para istemesi gibi etkenler sağolsun adama çok uyuzum ama golovkin için de kolay bi maç olmayacak. alvarez'in tekniği net şekilde daha iyi, ward'a benziyor biraz. golovkin de malum 36 yaşında oldu son maçtaki performansını göremeyebiliriz.

  maçın garantisi uzun sürer ama bahis büroları 9,5 round üstüne 1.27 veriyor, maçın puana gitmesine 1,4 yani oranlar çok düşük. canelo yine counterbox yapacaktır ama yine de golovkin ko ile kazanır seçeneğine atıcam bir şeyler.
 • şöyle mükemmel bir makaleye konu olmuş müsabakadır.

  http://www.insidehboboxing.com/…-golovkin-xs-and-os

  özellikle, canelo'nun golovkin'i merkeze çekmek zorunda olduğu, aksi takdirde iplerde yiyeceği golovkin imzalı* direkler yüzünden puan ve puanlar kaybedeceği, hatta knockout olabileceği yorumuna altına imzamı atarım. canelo için en mantıklı hareket, 11. round'da gösterediği agility'i bütün maça yaymak* ve de golovkin'i her yumruğuna kontralarla cevap verip, oyunu karşı tarafa yıkmak olacak. özetle köpek gibi kondisyonu olması gerekiyor bu maç için. acaba antrenörleri bunu düşünüp ona göre antreman programı yaptılar mı? sanmam. kendisinin kenar yönetimini pek beğenmiyorum, mesela teddy atlas veya andre ward'un hocası virgil hunter ile çalışsa bambaşka bir adam olurmuş.

  golovkin tarafına bakarsak, ayakları yavaş ama o korkunç kuvveti olduğu ve gövdeyi hedef aldığı sürece knockout olmasa da maçı alır gibi geliyor. ama* fazla gaza gelip sağını açmaya başlar ve body shot vuracağım diye kafasını fazla açık bırakırsa canelo'nun knockout etmesi çok da sürpriz olmaz.

  zannımca geçen maça göre daha ateşli geçecek ama sonucun fazla değişeceğini sanmıyorum. geçen maçı bariz ggg kazanmıştı, bu seferki de kazasız belasız knockout'suz unanimous decision ile ggg'nin olur. skor kartları da 115-112, 116-111, 114-113 gibi bir küme olur.
 • saul canelo alvarez serserisine golovkin reisin haddini bildireceği maç.

  golovkin kesinlikle maçı ortaya almamalı.
  özellikle canelo maçı ortada götürmek için çok uğraşacak çünkü ilk maçta golovkinin merkezde etkili olamadığını gördü.

  golovkin kesinlikle son dönemlerde yaptığı gibi defansif dövüşmemeli canelonun çenesi çok dayanmaz olabildiğince kırışmalara girmeli. golovkin gücüne güvenmek zorunda.

  rakibi köşeye alıp jab ve heavy punch ağırlıklı vurmalı. azar azarda fırsat yakaladıkça body shot gömmeli. karaciğer hasar aldıkça nefesi kesilir iplere dayanır canelo iti.

  eğer caneloyu köşeye aldığında golovkin 2 tane jab, 2 tane heavy punch , 2 tanede body shot gömerse canelonun ringden parçalarını toplarlar. tabi bunları yemeden ve net bir şekilde vurması mesele işte.

  gövde ve karaciğere çalıştığı sürece maç köşede geçecektir.

  zaten şu aralar yüzümüz gülmüyor. şu maçı al yüzümüz gülsün. golovkin reis.
 • canelo itinin maç öncesi face off'ta -neyine güveniyorsa- golovkin'in üzerine yürüdüğü maç.

  ilk maç de la hoya'nın ayarladığı hakemler olmasa açık ara mağlup olacaksın, hadd-i zatında bütün taktiğini 12 round kaçıp, cılız kontralarla rakibini gıdıklamak üzerine kuracaksın, üstüne bir de dopingli çıkacaksın, daha neyin artistliğini yapıyorsun, eşşek sıpası.

  neyse, triple g'nin çift vurup tek saymasını, ağzını burnunu kırmasını diliyoruz.
 • golovkin reisin son maçta hakemleri satın alarak ancak beraberlik çalabilmiş olan canelo dallamasının çenesini eline vereceği maç.