• negahan alçı'nın bugünkü köşe yazısına katılmayacak sözlükçü az bulunur. negahan hanımdan içinde bu kadar az demogoji olan ve laikliğe sövmüş birine karşı verip veriştiren böyle bir yazıyı uzun bir süre daha göremeyiz.

https://m.haberturk.com/…-sapik-zihniyetin-portresi
  • nagehan hanım’ın çoğu görüşüne katılmam ancak bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösteriyor.

gerçekten güzel yazmış. ellerine sağlık.
  • (bkz: k*s*u*m*l* b*ş*a* s*k*o*u)
    (bkz: *u*t*r*a*ı *o*n*k *a*s*s*)

edit: bulmacayı çözemeyen arkadaşlardan yoğun şekilde mesaj alıyorum bu sebeple diğer harfleri de veriyorum.
  • nagehan'dan ( negahan değil, nagehan.. moderasyon düzeltirse iyi olur ) beklenmedik hareketler..

yazıya katılıyorum. lakin bu nagehan'dan da en az nihat dogan'dan tiksindiğim kadar tiksindiğim gerçeğini değiştirmiyor.

kocası olan boşnak saksosu sevdalısını da anmamak olmaz..
  • yazı iyi gidiyordu ama birdenbire salaklaştı. yok erdoğancıydı, yok değildi falan. adamın, ak partili olmadığını ispatlama çabasına düşmüş nedense. gelip gelebileceği nokta bu oluyor işte. yazık. cidden acıyorum bu kadına.
  • her ne kadar bu kadın ile görüşlerimiz taban tabana zıt olsa da bugün güzel bir yazı kaleme almış.

yarın yine sapıtmaya başlar o ayrı tabi.
  • nihat doğan denilen varlığın suç işlemesine rağmen, bir hafifletici unsur olarak erdoğan'ı destekleyip desteklemediğinin sorgulandığı bir yazı. nagehan alçı bilinç altında böyle bir fikre sahip olabilir. ama yargısı bağımsız ülkelerde suçlu, suçludur. kime yakın olduğu filan konuşulmaz. insanların kafasındaki bağımsız yargı imajının böylesine manipülasyona uğratılması o kadar vahim ki...
  • akpartili bir eleman tu kaka olunca baslamis saldirmaya. klasik yandas yazar tavri.

tecavuzlere, kadin haklarina karsi duyarliligini olumune savundugu iktidara ucu dokundugunda gorecektik.

hani bir kereden bir sey olmaz diyen bakana tepki? hani kadin mi kiz mi diyene tepki? hani ensarcilara tepki?

kocasi ile ayni kanalda diye yillarca giki cikmadi bu adama simdi gelmia fetocuymus bilmem ne?

feto deyince aklima geldi bank asyadan aldiginiz kredi ile oturdugunuz evcikte sikinti yok degil mi?

gelip su donem yalaka gazetecilerini savunmayin surada. yok sevmem ama soyle yazmis, yok saatmis bilmem ne.
  • ayak bunlar hep. kafaları ne kadar karışmış, yanında durdukları kesimin iğrençliğini kabullenemeyip aslında o bizden değil savunması yapabiliyorlar ancak ve onun iğrençliğini kabullenebilmesi sadece onlardan olmadığını söylemesi ile mümkün. yazık bu ülkeye çok yazık.
hesabın var mı? giriş yap