• (bkz: plaj mafyası)
  • sahil belediyelerinin kanayan yarasıdır bu durum. her ne olursa olsun denizler ve plajlar halkındır, kapatılamaz.
  • plajlar halkındır. bu kadar basit. rezalete gerek yok. savcılar göreve.
  • görüyorum ve arttırıyorum. dikili belediyesine bağlı çandarlı 'daki plajda da aynı sorun var. mutemadiyen olan bir rezalet.
  • partiden bağımsız türkiye'de siyaset rant için yapılır, yerelde, genelde herkesin derdi tanıdık, eş dost kayırmak, rant yemek. bu da sıradan bir örnek.
  • dikilide benim bildiğim bir on senedir iğrenç ve çok yüksek bir müzikle geceyarısına kadar kabakumdaki otelleri bitiren yazlıkları eziyete çeviren bir türkü bar var belediyenin kılını kıpırdatmadığı bir mafya bozuntusu. orası başlamıştı sahili bu şekilde işgal etmeye. ses bir nevi temasmış. demek ki önce senelerce bizi sesle dövdüler şimdi sahili aldılar!
  • her yaz dikiliye tatile giden bir yazar olarak halk plajlarının peşkeş çekilmesine mekanlar tarafından zapt edilmesine karşıyım dikili belediyesinin biran önce olaya müdahale etmesi lazım bu durum izmire dikili belediyesine yakışmaz
  • (bkz: kıyı kanunu)

gittiği yere ait malı kullanmama şartıyla her kişi için her bölgedeki, her yerdeki deniz ve kıyı ücretsizdir. hukuk ve hukuk devleti sizin hakkınızı korur, siz de hakkınızı bilin ve koruyun.

mevzuat
  • şayet böyle bir durum var ise ve buna göz göre göre müsaade ediliyorsa kesinlikle 10/10 rezalettir. adil kırgöz göreve.
  • bu rezalettir ayri konu. bir de sahile yakin siteler sahiller kendininmis gibi şemsiyelerini dikiyorlar kapatiyorlar. yapacaksaniz onlarada el atin.
hesabın var mı? giriş yap