• kaynak

--- spoiler ---

mahkemece suçlu bulunan bu şeref yoksunu rasim ozan kütahyalı'yı tekrar programa çıkararak hata yapan
    @beyaztv
    'nin bu yanlıştan acilen dönmesini diliyorum.

--- spoiler ---
  • mahkemece suçlu bulunan bu şeref yoksunu rasim ozan kütahyalı'yı tekrar programa çıkararak hata yapan
    @beyaztv 'nin bu yanlıştan acilen dönmesini diliyorum.

herkesin twitteri yok, buraya yazsanız ölmezsiniz.
  • mahkemece suçlu bulunan bu şeref yoksunu rasim ozan kütahyalı'yı tekrar programa çıkararak hata yapan
    @beyaztv 'nin bu yanlıştan acilen dönmesini diliyorum.

bazı okurlarımızda anlama kıtlığı olabilir, tekrar yazalım da iyi anlaşılsın.
  • adam 2.5 yıldır programa çıkmıyor zaten. sonsuza kadar mı sürecek yasak, zamanını koy da bilelim hidayet efendi. şikeden suçlu bulunanlar için de bu tweetleri atsaydın keşke.
  • ne oldu da bu iki cumhurreyiz aşığı birbirine düştü böyle diye merak ettiğim olay.
  • al birini vur ötekine. hidayet söyleyince ciddiye alamıyorum. ayrıca biri bu arkadaşa söylesin bu ülkede mahkemelerin hükmü yok, reis ne derse o oluyor. gerçi kendisi gönüllü olarak bu düzenin bir paçası oldu. hülasa, umrumda olmayan tweet. düzen kokuşmuş, hiçbir şey düzgün gitmiyor, birileri de rasim denen trollün peşine düşmüş. çıktığı kanal zaten beyaz tv. sabah akşam troller çıkıyor, hatta futbol yerine siyaset falan tartışıyorlar. biraz oralara da eğilin madem.
  • ulan ekşide rasimi linc eden de ayni sizdiniz sonra geri isteyen de sizdiniz. ruh hastaliklariniz neler olm sizin? televizyon yuzu gormemesi gerekiyordu bu adamin dediklerinden sonra. vukuatlari bir degil on degil.

edit : bak yorumlara bak asagida hala devam ediyorlar. adamlarda omurga yok cidden. guner umit'i bilmezler bunlar digerlerini bilmezler. zamanin kendisi omurgasiz zaten.
  • avrupa vizesi için sırp vatandaşlığı alanlar lütfen duyar kasmasın, cidden saçmalıyorsunuz.
  • sen doping alıp tbf başkanı olabiliyorsan o adam da programa çıkar.

ya bu zihniyet öyle bir zihniyet ki rasim ozan kütahyalı'yı bile savundurtabilir.

saçma sapan bir boş boğaz söylem yüzünden adamı asacaklar utanmasalar. her hata yapan bu kadar hesabını ne zaman verir oldu bu ülkede.
hesabın var mı? giriş yap