*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: #84588002)

adam belgelerle konuşmuş. bir kulak verin. bir tane çaylağın dertli olduğu yerde hiçbirimiz mutlu olamayız.

onca yılda kaç kere mesaj aldınız, kaç kere birileri yazınızı gördü çaylaklar? bunları da yazın.

alttaki yazılanlara bakın. hangi canlı bu kadar bekletilir? ve ne için? çaylaklara zulüm ediyormuşuz yıllardır.

buna da bakın: #84589185

şöyle bir mesaj geldi:
    "merhaba. benim de 4 yıllık hesabım kapatıldı. açıklama ve sebep istedim 1 haftadır cevap yok. bir şeyler mi dönüyo? bu mesajı da yayınlayabilirsiniz."

"6 yıldır bekliyorum lanet olsun bunu da yaz gardaşım."

"7 yıllık hesabim haziran ayında nefret söylemi sebebiyle kapatıldı. topla 18 19 entry vardı 2 günde bi mail atıyorum 5 aydır ama hala hangi entrymin nefret söylemi içerdiğini söylemiyorlar. sadece bilgi içerikli entryler giriyor ve favlıyordum. bunuda paylaşır misin"

"benim hesabımda geçen sene kapatılmıştı. nefret söylemi demişlerdi. nefret suçu da çingeneye roman dememem."

7deliklitokmak: 8 yıldır bekliyorum dostum benide editle. entry silip tekrar 10 entry girdim 3 yıl önce.

bipolarbozukvealkollu: 7 yıldır bekliyorum ve hala 16000.

radek: merhaba, sesimiz olduğunuz için teşekkürler. bir çaylak arkadaşımız da şöyle bir sistemsel problemden dert yanmış, bunu da not düşebilir misiniz? (bkz: #84593143)

bullshit detector: şu entry'de de yazdım: (bkz: #84596912)

baklagillerden fasulye: 4 yılda 2 defa sıralamayı bitirdim reddedildim

cilginkaleci: 4.5 yıldır bekliyorum ona rağmen 16.000. bunu da yaz dostum

@kovboysuz at: 5 yıldır bekliyorum, entry girmek için şevk kalmadı artık. bunu da yaz dostum.

@sayinbilirkisi: kardesim 3 yılda bende var yeter artık bekliyoruz dile getiriver :)

@akyme: 2011 den beri çaylağım. şurada ahaliye faydası olsun diye onlarca entry yazdım sonra sinirden geri sildim.

@talkingheadss: ben de 2016'dan beri çaylağım beni de ekleyebilirsiniz.

@biraz uzak: yaz güzel kardeşim 3 sene. yüz küsür entry, her gün saatlerce sözlükte oylama yap, entry oku ve yıllardır bekliyorum

@chelseakingston: merhabalar. 15 günlük çaylağın yazar olması başlığındaki entrynizi gördüm. ben de 3 senedir yazar olmak için bekliyorum -belki daha da fazladır- ama halen olamadım.

@bfindik: ben de formata uygun yazmadım diye ( sadece üç entri) lanetlendim.

@quintessence of ciklet: merhabalar, çaylak onayı kriterleri ile alakalı belirsizlik ve adaletsizlikler konusunda kime nasıl ses duyuracağımı bilemiyorum açıkçası. başlığı yeni gördüm ve ben de şu entry de bu konuda bir şeyler yazmıştım.
    (bkz: #83821107)

@arizonada kaybolan seksi orangutan: dostum merhaba; benim 118 entry var ve buna rağmen 36.000'nci sıradayım. eğer böyle bir adaletsizlik varsa bunu duyurmak gerekiyor. kendi adıma tşk ederim.

@panstar: 4 yıl bekledim önceki hesabımda. yazar oldum. çaylak dahi yapmadan sebepsiz yere 4 günde hesabım kapandı.

@rainbow29: selam. bende caylagim yazar olma diye derdim yok bu olaydan sonra ise hiç yok. yayinlarsaniz sevinirim - sozluk yoneticileri hepiminiz amk buranin da a. siktiniz.

@bora33: günaydın 477 entry 3 yıl ve 26.675 sıra.

@adaletinizisikeyim: guilty gardaşım, bu 2. caylaklik dönemimdeyim. küfür etmekten, ve hakaretten 1. hesabım yazar olduğum gün leyla oldu. bu da o yolda ilerliyo. 11 yıldır bu sözlüğü okuyorum ben. ama yönetiminin ta amına koyayım

@elienduil: sebepsiz yere 1 ay lanetli + çaylak yapıldım normal bir şekilde entry girip aktif hesap kullanırken. hatta sözlüğün şu halnde tanım yapan sayılı yazarlardan birisiydim muhtemelen. maillere dönüş yok 1,5 haftadır, neden yapıldım hiçbir bilgi yok. başlığa belki faydam dokunur. çaylak değil yazardım yani :)

@simsekman: tam 6.5 sene oldu hala çaylağım geçen ay bütün entrylerimi sildim yenilerini girdim belki bir şeyler hızlanır diye ama yok sesimiz oldun burda ulaşabileceğimiz bizi tınlayan birileri yok teşekkürler

@at crossroads: merhaba, son 6 yıldır dahil olabilmek için 4 kez hesap açtığım, acelece ilk 10 entrymi girip her gün uygulamasında saatler geçirdiğim, yüzlerce entry girip küstükçe silip hesap boşalttığım ama 40 binlerden en fazla 5 binlere inip aylarca hatta yıllarca süründürüldüğümü hissettiğimi de çaylak isyanına ekleyebilirseniz şahane olur. emeğinize sağlık.

@dirty bulk: inanır mısınız kaç yıllık çaylak olduğumu hatırlayamıyorum artık:) hala16000...min. 3

@dr ewo: dostum merhaba.sanırım 3 yıldan fazladır ben de bekliyorum.9binlerde oluyorum,bir bakıyorum 20binlerdeki adam yazar olmuş.hadi onu geçtim,yüzlerce yazar olan oluyor bir günde,ben nasıl geri gidiyorum? periyodik lanet olsun diyerek üyeliğimi dondurdum.dayanamayıp geri dönüyorum baktım hoopp 38.000. sıra...
    ya kardeşim,rica ediyorum de ki,ya açıkça desinler ki,biz belirli yaş,cinsiyet bs gibi kriterlerde denge gözeterek alım yapıyoruz,ya da randomize sistem atıyor,ya da ne bileyim şöyle ,böyle...ama açıkça son giriş tarihi vs muhabbetininin palavra olduğunı söylesinler.çok ayıp yaa...(sana da teşekkürler)

@cukucukubangbang: böyle bir başlık açtığın için cesaretini tebrik ediyorum saygıdeğer güzel insan. taaaa bilmem ne zamandan beri bende bekliyorum. bundan öncede bir sürü 8 mart çaylak onay rezaleti gibi olaylar olmuştu. bu başlığı sürekli hortlattım sıralamam anında düşmeye başladı ama sonra girmeyi bile bıraktım hiç bir ilerleme olmamış. bu kendini çok duyarlı kasan ekşideki durum bu işte.

@temizruh: 2009 dan beri çaylağım. hiç olmazsa burası adil kalsaydı ben çaylak kalmaya razıydım...

@kabatasli: merhaba ben de 4.5 yıldır bekliyorum yazar olmak için ama hala 37 binlerdeyim.

@la gazzetta dello sport: merhaba hocam. benim pek bir şeyim yok. sadece ünlü olayım dedim. benim adımda gözüksün vuhuuu selam ekşi sözlük yazarlarııııı... not: bir entry için 2-3 saat araştırma yapıp 1-2 saatte yazan. 4 ayda 35binden 25 bine gidip . 5 aydır 25binde takılan çaylak.

@gokyuzundeki mavi renk: bende 2 yıldır takip ediyorum, 1 yıldan fazla bekliyorum ve hala 18 binlerdeyim.

@gerizekaliananas: yaklasik 5 yildir 20k’dayim, benide ekleyebiliraeniz bi ses olurum belki. tesekkurler.

@buzluheineken: yaz hocam yaz beni de yaz.2 sene olucak neredeyse.okulum biticek neredeyse ama bu çaylaklığım bitmeyecek.yaz beni de o listeye

@hiphopotam: 6 yıl oldu... yorumsuzum.
  • araya adam sokacaksak eleştirdiğimiz siyasetten ne farkımız kaldı?

neden var bu çaylaklık kurumu? biri bu soruya cevap vermeli. ne işe yarıyor toplamda? herkesi birden bir gecede yazar yaparken ne değişmişti? sadece kadınları birden topluca yazar yaparken? birileri bu sistemi anlatmalı. ali tezel'e öğretin o anlatsın. en iyi o anlatır.
  • (bkz: am var am var)
  • ilk entry'ye bakarak kaç günde yazar olunduğunu öğrenemeyeceğiniz için haksız isyan. önceki entry'lerini silmiş olabilir.

not: bu başlık çaylaklar tarafından açılmıştır.(bkz: #84588002)

edit: entry'lerini inceledim şüphe uyandırdığı bir gerçek. troll amaçlı değilse bir hata yapılmış. eğer hataysa haklı isyan.
  • kanzuk'un dürümcüsü olduğunu düşündüğüm çaylağın yazar olması durumudur.

niye şaşırıyorsunuz olm senelerdir bu iş böyle zaten.

yalnız adam "önceki entryleri silmiş" diyecekler icin özellikle açıklama yapmış olmasina rağmen hala sığır gibi aynı şeyi yazanların olması daha acı.
  • bağıra bağıra geliyor
    ekşi sözlük görüntülemelerini arttırmak lazım reklam zamanı yerel seçimler var
    para lazım ssg ye
  • çaylaklar, bu dalyarak yazarlar olayın ne olduğunu bile anlamıyor.

olay ekşi sözlük vs olayı değil. olay bir bireyin sikerler deme eşiği. bunu kabullenmeyin amına koyim. bu kadar ufalmayın. sikerler sözlüğü deyip bırakın böyle davranıyorlarsa.

bir kişi bile sözlüğü bıraksa kendimle gurur duyarım.

ama eylem yapacaksanız da örgütlenin. kümes gibi çaylak tarafı sözlüğün. çaylak bugün tek vücut olmazsa hiçbir şansı yok kendini kurtarmak dışında.

bence kaçın kendinizi kurtarın. sikerler sözlüğü. on kere ayna karşısında kendine bunu söyle. twitter bile seni doğrudan has kullanıcı olarak kabul ediyor, osuruklu ekşi sözlük'te görünebilir olman için 4 yıl bekleyecekmişsin. hassiktirsinler. bu kadar salak olmayın arkadaşlar.
  • (bkz: hayattan soğutan başlıklar)

2011'den beri buradayım. halen çaylak olarak bekletiliyorum. torpili olmayana 7 sene az torpili olana sivrisinek saz.
    edit: imlâ
  • (bkz: ekşi sözlüke kayyum atanması)
    başka türlü açıklanamayacak bi durum.