• şiileri sünnilerle çarpıştırırken türklere de hakemlik yaptıracakları maçtır. bravo dış güçler, bop projesini başarıya ulaştırdınız sonunda.
  • dünya kupası severlerin takip edeceği maç. dünya kupası'nda bir maçı izlemek için o maçın dünya kupası maçı olması yeterli bir sebep.

ayrıca canavar maç bekliyorum.
  • belhanda bokunu yiyim; krizdeyiz,bir iki güzel hareket yap sonra kendini 10-15 milyona sattır
  • yeter artık be trt.
    2 gündür dünya kupası diye açıyoruz sadece müslümanların maçı var ramazan bayramı kupası mı bu ak yok mu bi michael owen falan harman kaldık
  • butun fas takimi sahaya cokmus uzuluyor belhanda siritarak cikti amk boyle adam gormedim ben shdjskksksk. gamsiz yavsak.
  • sanki zorla izletiyorlarmış gibi böyle maç mı olur demeler, dalga geçmeler falan izlemeyin arkadaş zorla mı izletiyorlar size.

dünya kupası bu, dünya. milli takımlar sıralamasında ilk 10'daki takımlar turnuvası değil. siz çeyrek finalden sonra izleyin. ortamlarda izledim demek için izleyen tayfa.

futboldan, futbol festivalinden keyif alan insan bu maçı gayet takip eder, vakti varsa da izler.

bu maç da inanıyorum ki müthiş keyifli olacak. ama araplar, asya takımları, çöl bedevileri işte size göre değil.
  • embesil ekşicilerin bi boktan anlamadiklari gibi futboldan da anlamadiklarini gösteren temposu yüksek maç.

bi de şu bedevilerin ne işi var, bunlar kim la insan mi gibi yorum yapan irkçi piclerin de anasini bedevi siksin gören de sari sacli mavi gözlü aryan bebesi sanar karakafalı ortadogulu gelmiş burda araplari farslari kücümsüyor.

edit: malın biri de asagida adamlar arap ve kendilerine bedevi diyor demiş. ulan ne cahil insanlar var faslilar berberi-arap iranlilar zaten arap bile degil. sevmek zorunda degilsiniz araplari da sizin ortadogulu halinizle ırkcılık yapmanızı da biz cekmek zorunda degiliz.2 gündür mac basliklarini böcek gibi sardiniz. siktirin gidin izlemeyin.

genel kültür editi: iran’da 30 milyon güney azerbaycan türk’ü var kadrolarinda da yer aliyor bunlardan. ayrica afedersin(!) ermeni bir de futbolculari vardi iran islam cumhuriyeti’nin. bizde olsa kadroya girebilir miydi? hiç sanmiyorum.

hatali bilgi düzeltme: can arat ermeniymiş. milli takimimizda forma giymiş.
  • kadrosunda juventuslu, real madridli, ajaxlı futbolcular barındıran fas’ın maçını çöldeki bedevilerin maçı diye niteleyenlerle bu maçı fas ile iran’dan başka sadece galatasaraylıların takip edeceğini söyleyenler hiç izlemesinler zaten. özellikle fas’ın kadrosunun yarısı zaten avrupa takımlarında oynuyor, senin çöl dediğin yere* adamlar maçtan maça gidiyorlardır ve senden daha medeni yaşıyorlardır, emin ol.

diğerinin “sadece galatasaraylılar” dediği bile on beş milyon insan demek. hadi beş milyonu izliyor olsun onun gül hatrına, o da olumlu.
  • suriyelilerin iran'ı desteklediğini öğrendiğimiz maç. hayvan gibi şey ettiler afedersiniz gol atınca .

ulan ülke ne hale geldi bu arada. iran gol atınca suriyelilerin bağırdığı, maç için birayı suriyeli tekelden aldığımız günler. dokuz gün sonrasına not olsun bu da.
  • macta vuvuzella caliyorlar. araplar yine dünyayi seneler öncesinden takip ediyor. yeni kesfetmisler.
hesabın var mı? giriş yap