şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle ayak sesleri başlamıştır.
  https://www.ntv.com.tr/…-olu,x5rc41y4fu25k9z692fbhw

  (bkz: 14 haziran 2018 suruç olayları)
  (bkz: #78074417)

  edit: türkiye’de kolay kolay iç savaş çıkmayağını bizde çok yazdık çizdik, temenni ettik.
  (bkz: #77829479)
  ancak bayram günü doğudaki provokasyonları kanal d veya a haber’den mi izliyorsunuz siz kuzum?

  hepinizin beyni yıkanmış. asıl savaş ve oy hırsı size her şeyi yaptırır.
 • mal doldu burası. kafalar içinde beyin yok ve 2000 doğumlular falan bastı burayı. yazarlık için de boşuna bekliyoruz. buranın da büyük anlamda içine sıçıldı.
 • türkiye’de iç savaş filan olmaz. tsk parti marti dinlemez götümüzü keser acımadan. ne erdoğan kalır ne ince kalır ne hdp ne akp kalır. ağzınızdan yel alsın.
 • tsk'nın kendine hayrı yok ülke yönetimine geçecek.muharrem seçilirse belki yapabilir.ama erdoğan iktidardaysa değil götümüzü salam bile kesemez
  edit:ya arkadaş küfür ettiler sonra ondan da beteri terörist dediler ya lan.demek istediğimi anlamadılar galiba.tsk artık içi boşalmış bir kurum.tsk şu anda operasyon yapıyor darbe marbe yapmaz demek istedim.yoksa ordumuz her zaman gurur yerimizdir
 • bir takım soysuz itin ıslak rüyasıdır ama asla gerçekleşmeyecektir.

  ayrıca başlıkta tsk'dan şüphesi olanlar varmış. iki ay önce afrine giden şu an kandil dağlarındaki ordudan. çok şüphen varsa çık dağlara bak koç, ordu salam mı kesiyomuş öşexci mi doğruyomuş. denemesi bedava.
 • nasıl da ağzınızın suyuyla şöyle şeyleri olur diye yazıyorsunuz anlamıyorum. ülkenin başına bir şey gelse orospu gibi mahalle yanarken saçınızı mı tarayacaksınız, o ateş sarmayacak mı sanıyorsunuz sizi de? bütün gün evde oturup heyecan mı arıyorsunuz bu mudur vizyonunuz? bayram günü bu mudur beklentiniz?

  edit: küfürü sildim.
 • iç savaştan medet uman orospu evlatlarını heveslendirip sosyal medyaya döken olay. boşuna heveslenmeyin o beklediğiniz felaket gelmeyecek. hee terörle mücadele derseniz işte o, kanı bozuk piçlerin soyu kuruyana kadar devam edecektir.