şükela:  tümü | bugün
 • adalet sisteminin geldiği son noktayı kan donduran cinsten gösteren rezalettir. olay biraz karışık, dolayısı ile anlamasını beklediğimiz kitle yine anlamayacaktır; ama biz yine de buraya yazalım da bu rezilliği herkes görsün.

  reklamcı, tasarımcı, grafiker harun karanfilci'ye sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek iki soruşturma açıldı. paylaşımlar 2013 yılına ait.

  soruşturmaya konu olan paylaşım

  açık kaynak araştırma raporu

  adli kolluk cumhuriyet savcısı görüşme tutanağı

  olayın cumhuriyet başsavcılığına gönderilmesi

  2013 yılında rte başbakanken, cumhurbaşkanı'na hakaretten nasıl dava açılabilir? olayın abdullah gül ile alakası yok. hadi cumhurbaşkanına hakaretten dava açtın, içişleri bakanının istifası ile alakası ne bunun?

  beyin hücrelerim yapısal olarak parçalandı bu rezalet karşısında. yorumu sizlere bırakıyorum.

  haberin devamı
 • idam edilmesi gereken bir adet fetö, esad, hafter, pkk/ypg/kck, antifa, dhkp-c, haşhaşi militanı içeren rezalettir.

  her şey hukuka uygun şekilde gerçekleşmiş, receb-ü teala hazretlerine karşı işlenen bu suç yüce yargımız tarafından dikkate alınmıştır.

  ayrıca aynı militan; yapmış olduğu paylaşımlarla 15 temmuz şehitleri ile bir tasarım harikası olan osmangazi köprüsüne de laf etmiş. büyük resmi görün!

  yatacak yeriniz, içecek suyunuz yok.
 • absürt komedi dalında 10 puan alan rezalettir. insan bir işine verir kendini. olayı anlamadan cumhuriyet başsavcılığına göndermişler olayı. yahu adamlar kendi kendini rezil ediyor.
 • “siber devriye” sırasında suç üstü yapılmış olan hakaret.

  dünya simülasyonunun buga girdiği dönemler yaşıyoruz. 2013 de yapılan paylaşımın süleyman soylunun istifası ile ilişkilendirilmesi gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. cumhurbaşkanına hakaretten açılan dosyanın paylaşımın yapıldığı tarihte rte’nin cb olmaması da güzel bir iş olmuş.

  emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
 • bir tanıdğım sadece başkasının paylaştığı bu tarz bir gönderiyi beğendiği gerekçesiyle geçenlerde gözaltına alınmış diyeceklerim bu kadar.
 • erdoğan 1997'de iken, şiir okuyup ceza almıştı. ben o zaman 9 yaşındaydım. televizyonda erdoğanı görünce "kaka adam" demişim.

  bence bana da cumhurbaşkanına hakaretten dava açılmalı bu mantıkla..
 • gecersiz bir iddianamedir. savci usulen hata yapmis zaten. hukukcular terimlerle bunu anlatabilir. 2013 yilinda o mevkide oturmayan biri ancak kendisi icin hakaret davasi actirabilir. olmadigi bir makamin sifatini kullanamaz. basit suclar icin tck'da zaman asimi 8 yilmis. bu demek ki 8 yil geriden gunumuze dogru tarama yapacaklar. onune gelene dava acacaklar. dunde 2012 yilinda 13 yasinda olan, 15 yasinin altinda oldugu icin ceza almayacagi nerede ise kesin olan ve gunumuzde chp uyesi biri hakkinda burada yazip ciziyorlardi. bu da iddiami guclendiriyor. twitter'i kapatilan troll ordusu icin yeni gorev gecmisi taratip suc addedebilecekleri herseye dava actirip insanlari yildirmak sanirim.

  ama bu yaptiklari da her hatalari gibi ters tepecek tahminim. ibb secimlerinde oldugu gibi oy kazanmak yerine bu gunlerini mumla arayabilirler.
 • tam olarak aç partiye yakışan bir rezalettir. zaman kavramları bile yok mal oğlu malların.

  diktatör değil yersen.