şükela:  tümü | bugün
  • utanç gecesi ismiyle yapılan açıklamadır.

edit: dün akşam yapılan operasyonla ilgili en net pozisyon. trabzonspor'un nihat özdemir şike itirafı sürecinde niye sessiz kaldığı dün akşam belli oldu.
  • kaleme alanın serkan çınar olduğu açıklama.
  • abdurrahim var kayıtlarını açıklasın bence
  • bilezik gibi geçirmiş açıklamalardır.

(bu tür başlıkların olmazsa olmaz klişesini de yazdığımıza göre dağılabiliriz.)
  • geçen sene aynı deplasmanda hakemle kazanıp şampiyon olduğunda hakemlerde sıkıntı olmuyor ama dün oynanan ve oyun olarak haklı şekilde kaybettiğin maçın hakemi ''cellat başı'' oluyor. ne güzel dünya vallahi.
  • bir galatasaray taraftarı olarak takımımın alacağı her türlü aksiyonu destekliyorum.

bir futbol maçına çıkıyorsunuz, iki oyuncunuz sahadan ambulans ile çıkarılıyor. sahadaki neredeyse her oyuncunun ayağına kasti olarak sakatlayıcı bir şeklide müdahale edilmiş. hakem bunlara kart göstermezken senin oyuncun maç durmuşken "konuştuğu" için kırmızı kart ile atılıyor. bakın, verilen penaltının ucuzluğuna değinmiyorum bile. mariano defalarca topla alakası olmayan bir şeklide, takım atağa çıkarken, düşürüldü. donk dakikalarca sekerek oynadı. falcao tokat yediği pozisyonda kendisi faul yapmış gibi muamele gördü. bu ortamda futbolcularımız maçı sağ salim bitirdiklerine dua etmeliler.

böyle rezalet olmaz. galatasaray camiası gücünü ortaya koymalıdır. hesap sormalıdır.

edit: ekleme yaptım, çünkü dün geceki futbol katliamına karşı çok kızgınım. bu mesele faillerinin yanına kar kalmamalı!

başka edit: geçen seneki rizespor maçını hatırlatanlar kadıköy'deki fenerbahçe galatasaray derbisini hatırlasın. o sezon hakemlerden şikayet eden galatasaray iken, "hakemler de insandır, hata yapabilirler" diyenler, kadıköy'deki fenerbahçe derbisinden sonra ağlama emojisi paylaşanların hakem yönetiminden şikayetleri nasıl bir karakterin gereğidir?

bir de galatasaray top oynamadı diyenler var. iki oyuncunun ameliyatlık olduğu maçta nasıl bir futbol bekliyorsunuz? dün real madrid gelse bile o sahada top oynayamazdı. rakip yarı sahada ayağına topu alan her galatasaraylı oyuncunun ayak bilğine kaydılar. donk ve ömer bayram da o sahadan sedye ile çıkabilirdi. verilmiş sadakaları vardı sadece.
  • yetiş ya serkan çınar, ümit öztürk, bülent yıldırım. yetişinde kurtarın şu ağlakları. yoksa her hafta ayrı bi kafa ütüleyecekler.

edit: buradan beni değirmendere civarında takip eden bi o.ç. yede selamlar olsun.
  • bu hasan denilen zat, gecen sezon neden 6222 numarali yasadan ceza almadi ilginc. bu sözleri bir taraftar söyleseydi, o gece spor sube cekerdi.