• şu an anadolu yakasında fırtınalar kopuyor. haziran ayında yağmur sesiyle uykuya dalmak güzel. allah dışarda olanların yardımcısı olsun.

edit: ulan ne dalgaya alınmış başlık. gece 2-3 'te çok güzel yağdı, gececi grup %1 olunca sabah uyanan şaşırdı tabii...ilk anda 1 kişide yazıp silmişti yorumu. geleceği görmüş :)) seviliyorsunuz, var ol sözlük !
  • bahçedeki ağaçlarla birlikte balkondan amazon yağmur ormanlarını izliyorum şu an
  • an itibariyle avcılarda muson yağmurlarını andıran görüntüler oluşturmaktadır, kesin bir yerleri su bastı bence.
  • imamoğlu döneminde gerçekleşmiştir.
  • inanılmaz yağmaktadır. mübarek ne bastırdı…
  • dün akşam arabayı yıkattıydım ondandır.
    2-3 ayda bir araba yıkatırım zaten ertesi günü yapmur yağar hiç temiz kullanamam.
    tanım: ikitelli osb bölgesinde hala yağmakta olandır.
  • yağmur öyle yağdı ki bana dönüp "sanırım bir allah dostu vefat etti" dedi. ne zaman böyle yağmurlar görsem aklıma hep bu gelir. doğrusunu ancak allah bilir.
  • şişli'de küçük bir sel olmaya başladı bile.

edit: akşama kadar böyle giderse harbi sağlam bir sel olur.
  • windy'den baktım, güney istanbul üzerinde küçük bir bulut. ama yavaş ilerliyor. bir süre tepemizde kalacak gibi. tam çayını kahveni alıp sedat peker okumalık hava. keyfini çıkarın.
  • yaz ayında sonbaharı yaşıyoruz artık. iklimleri doğru dürüst yaşayamaz olduk artık. meteorolojinin dediğine göre önümüzdeki en az bir hafta boyunca istanbul böyle sağanak fırtınalı, yağmurlu ve serin olacakmış.

nerede kaldı haziran ayında 36 dereceyi bulan hava sıcaklıkları? ya da kış aylarında en az bir hafta ülkeyi esir eden kar yağışları? ne yazı yaz gibi yaşıyoruz ne de kışı kış gibi. ne sonbaharda yağmur görüyoruz, ne de ilkbaharda huzur. dünya sanki depresyona girmiş ama bizi de o depresyonun içine sokmaya çalışıyor gibi.
hesabın var mı? giriş yap