• şu tablodaki gibi bir masada tartışılması gereken konulara ev sahibi olacağı hissedilen zirvedir.*
    yeterli dozda alınan alkol ile konunun "yazlığa yeni çamaşır makinesi alacaktınız nooldu o iş" gibi konulara evrilebileceğini hissediyorum*

edit: konular gayet ciddi devam etti. ben erken veda ettim. konulara mekatronikçi olarak yabancı kaldım. herkese bol selam:)
  • çantamı kasiyere bırakmayı unutmayın he.
    t: hoş bir buluşmaydı, sürç-i lisan ettiysem bazı yerlerde affola.
  • varuna pahalı ama geleceğim. sonuçta ben de bilim insanıyım. ahahah bilim insanıyım demiş miydim? şaka şaka, ama bilim insanıyım cidden. neyse, orada hep bir arada mutlu olmak dileğiyle. teoman gibi arkadaşlar olmazsa daha iyi olur ama bak.
  • mühendis tabanlı bir birey olarak katılıp akademik ekşicilerle çeşitli konularda zevkle ters düşeceğim bir zirve olacaktır. *
  • solucan gübresi için küçük bir botanik yaşam alanı yapacaktım. sonra geçen baktım bu solucanlar durduk yere kaybolabiliyormus. hangi delikten kaçtılarsa artık.
    morgan freeman'la solucan deliği için 1'e operatör için 0'a basacağım pre zirve.

insan, beyninin yüzde 10 unu kullanıyor - kullanmıyor tartışmasında da 98 oktan benzin dökeceğim ayrıca.
    zirve özeti:
    https://galeri3.uludagsozluk.com/…yler_248563_m.jpg
  • seviyeye cikamayacak olursam dusurmeyecegime soz veriyorum:)

alandayiz.
  • başlık sahibi arkadaşın anlattıklarına göre katılımın yüksek olacağını beklediğim zirve.
  • yaz beni de hocam. yeni sorularla orada olacağım :)
  • sırf ucuz bira içip karı kız kesecek yazarların olduğunu da biliyoruz. entel dantel kılıflarla niyetinizi kapatamazsınız.*
  • izmir'de olsaydım kesinlikle katılmayı düşündüğüm zirve.
hesabın var mı? giriş yap