şükela:  tümü | bugün
  • cumhurbaşkanı adayı muharrem incenin bayramın 1. günü saat 18:00 de cumhuriyet meydanında gerçekleştireceği miting.

az önce bakkala diye çıkıp kendisiyle karşılaşmam beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. otobüsünün önünde yine o tatlış gülümsemesiyle caddede yürüyenlere el sallıyordu. birkaç adım attım otobüsünün önüne doğru, el sallayarak selamladım öğretmenimi. o da minik bi göz kırpmasıyla naber dedi. çünkü unutmaz o, tanır eski öğrencilerini.

arife günü kek adamın mitingi var aynı meydanda. yollar şimdiden ablukaya alınmış durumda. esnaf söyleniyo haliyle. arifede iş yapacaktık onu da baltaladı diye. birine dedim ki, neye hayrı var ki sana olsun...

incenin bayram günü yapacağı bu miting yalova tarihinin gördüğü en mahşeri miting olacak. yalovalılar, hemşehrisini bir kez daha bağrına basacak. bendeniz de orada olacağım. civardakileri beklerim efem.
  • meydana çıkan sokakların bile dolmasını umduğum miting. zira sn. ince çıtamızı öyle yükseltti ki daha azına razı olacağımızı sanmıyorum.
    ezel izler gibi, ilk 3-4 sezon lost izler gibi, g.o.t izler gibi mitingini bekliyoruz. bu kadar umut aşıladığın için bile teşekkürler başkanım.
  • şimdiden özledik
  • heyecanla bekliyoruz, geliyor aktrollerin ince sızısı.
  • o bir aktrollsavar.
    bir gecelerin yargıcı.
    bir ghost buster.

yürü be başkan. sen yürümeden namın yürüyor. kasıp kavuruyor buraları.

tamam. bu kadar sululuk yeter. haha.

başkanım harbiden suskunluğumuzun sesi oldun. potansiyel suçlu ilan edildiğimizden ötürü, her an içeri alınmak korkusu ile yazamadığımız onca şeyin önderi oldun.

bu devran sona ersin, sen bir de o zaman gör.
  • büyük umutlarla beklediğimiz mitingdir. suruç olayları hakkında ne diyeceği merak konusu. hıncahınç kalabalığı şimdiden görüyorum.
  • yalova gibi il olmayı haketmeyen bir beldeyi köye dönüştüreceğim derse oyumu kazanır. belki yalovadaki yüzde elli oyu olan 3 oyu kaybeder ama üç aşağı beş yukarı benim oyumla dengelenmiş olur.