şükela:  tümü | bugün
 • tamı tamına %15 zam yapılmıştır. sürekli arızalanan, genelde nefes bile almadan seyahat edilen, dümdüz hatta ilerleyebilen(!) bu araca bildiğin 40 kuruşa yakın zam yapıldı arkadaş, şaka gibi. sanki ortada müthiş bir hizmet var da bunu fahiş fiyatlarla satıyorlar bi de.

  bu araç zaten iş saatinde kalabalık olur, haftasonu kalabalık olur, akşam saatinde kalabalık olur. sürekli balık istifi, havasız insan aracı olarak yol alır. inen binen de belli değildir bursa insanı sağolsun. inmeye çalışırken binenler tarafından geriye ittirilirsiniz adeta. güçlü kalmak zordur. bazen de mühim günlerde sizi yarı yolda bırakır.

  (bkz: 26 kasım 2016 bursaray arızası)

  bu konfora bu ücret. belediye gerçekten çalışıyor.
 • bugün birkez daha beni şoka uğratan olaydır. metroda 2 durak yol gidip inmem sonucu 1.50 kuruş çektikten sonra 10 dakika sonra tekrar 1.75 ( öğrenci için oldukça fazla bir ücret) çekmiştir. fiyatları yüksek tutup birde 90 dakika tarzı bir uygulama yapmayarak gün içinde 8.75 ulaşım ücreti ödememe neden olmuştur.

  bursa'da yaşayan ve asgari ücretle geçinmeye çalışan binlerce insan aldığı üç kuruşu da ulaşım hizmeti adı altında birilerinin kesesine indirmektedir.

  yazık, gerçekten yazık..
 • zam değil güncellemedir. zam olsa duramazsın.