• kötü günlerin geride kaldığını, sırada daha kötü günlerin olduğunu bize hatırlatan olay.
  • bir yerlerde yardım verileceği söylenmiştir ya da yeni mutasyona uğramışmı yaww bizde bakak demişlerdir.
  • (bkz: covid-20) virüs yeni yıl hediyem budur diyor. bu arada 15 diyorlarsa, 1500'dür o.
  • ya ne 2021’i, salak mısınız oğlum siz? gelmiş yine olayları yıllara bağlayan tayfa.

muhtemelen en az 1-2 hafta önce tespit edilen ama yeni açıklanandır. 15 kişinin 15’i de aynı yerde tespit edilmişse bu sayı 15’ten de fazladır zaten. virüsün mutasyonu tespit edilmeden önce türkiyeye kaç tane ülkeden kaç tane uçak indiğini hesap edemiyorum bile.

allah aşkına aylarca vaka yerine hasta yazıp milletin aklıyla dalga geçen bir bakandan inancınız ve bir beklentiniz olmasın.
  • kontrol altina alindi denildiyse işler vahim.
    nedense daha cok korkuttu.
  • gözümüzün önünde evrim geçiriyor şerefsiz virüs.
  • ulan bari 1 gün umutlu olaydık. hemen başladık ya.
  • 2021 yılının fragmanı yayınlandı.
  • 2021'e de bomba gibi bir giriş yaptığımızın göstergesidir
  • mutasyonlu virüse sahip kişilerin eve yollanıp yollanmadığını merak ettiğim olay. *

edit: bir yazar arkadaştan gelen mesajı aynen aktarıyorum, şaşırmadım.

--- spoiler ---
    bu mutasyon ilk çıktığında kuzenim londradan geldi acil. test bile yapmadan karantinaya bile almadan havaalanından elini kolunu sallaya sallaya çıktı. 15 kişi olduğunu sanmıyorum bu mutasyonun çoktan dağılmıştır ülkeye.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap