• samsunspor'un eski günlerine dönmesini isteyen taraftarların büyük umutla beklediği karşılaşma.
  • samsunsporun kazanmasını umutla beklediğim, fakat dileklerime ulaşamayacağımı düşündüğüm maç.
  • samsunsporumuzun play-off umutlarını sürdürebilmesi ve düşme hattından uzak kalması için mutlaka alması gereken bir maç.
  • bucaspor'un muhtemelen onbiri şu şekilde olacaktır:
    cenk, serkan yanık, veli, erman güraçar, murat karakoç, zafer, yakup, berkay, erkan, mehmet batdal, yunus.
  • dakika 8, zafer'in golüyle bucaspor 1-0 öndedir efendim.
  • erken sevinmek istemediğim ama dayamayıp odanın içinde formamı giydiğim karşılaşmadır efendim. tutmayın bizi be.
  • kişisel cenabetliğimden ötürü, artık tepkilerimi zor saklamaya başlıyorum bu maçla beraber. sanırım seneye ligde kalırsa sevineceğim buca'nın olası şampiyonluğuna.
  • saçma sapan bir kontradan yediğimiz golle 2-0 geri düştükten sonra oyundan da düştüğümüz, "yazık" denilesi karşılaşma. bucaspor'a süper lig hayırlı olsun, ne diyelim.
  • bucaspor'un en yakin rakibiyle puan farkini 7'ye çıkardığı maç olmuştur. kalan 8 maçta yamulmuyorsam sadece 3 deplasmana gidecek olan bucaspor için inanılmaz bir avantaj sağlamıştır bu maç. (deplasmanlardan bi tanesi de izmir derbisi, deplasmandan saylanmaz.)
  • 3 oldu.
hesabın var mı? giriş yap