• kendimi kesicem sonunda bu adamlar yüzünden.

lan gerizekalı! elin adamına 16 nisanda neyi gösteriyorsun?
    yapacağın tek şey bizim hayatımızı karartmak.
  • 1-2 balkan haber hesabını da hacklemişler. altında yine ''ozmanlıyı kuruyoruz xd ve bol reisli fotolar var.'' işin ilginç yanı nazi haçı koyup, hollanda ve almanya'ya nazi demişler. dönüp ülke gençliğine baksalar, çoğu milliyetçi profilinde nazi haçı kullanıyor ve hitler aşığı. *dünyanın en tutarsız ülkesiyiz heralde.
  • "nemi yazdım, türkçe öğren" diyorsun ama mi'yi ayrı yazamıyorsun mk.

https://pbs.twimg.com/media/c68dq92wcaaky8c.jpg
  • anladigim kadariyla twittercounter.com adli istatistik hizmeti veren site uzerinden yapilmis saldiridir. hacklenen hesaplar bu siteye yetki vererek sitenin istatistik amacli twitlerine ve bilgilerine ulasmasini sagliyor. bence iki ihtimal bulunmakta ya twittercounterin bi sekilde acigini buldular veya twittercounter da iceriden biri ciddi bir para karsiligi boyle bir hacklenmeye acik kapi birakti veya izin verdi.
  • starbucks'ın arjantin ülke hesabının da hack'lendiği olaydır. nereden aklına geldi arkadaş?
  • çocuk işidir.
  • "nemi yazdım" ı anlayabilmek için gerçekten türkçe bilmek, bir süre bu türkçe seviyesindeki insanlarla yaşamak gerekiyor.
    adam google translate'ten çevirse (bkz: i wrote moisture)
  • "nemi yazdım türkçe öğren" kısmı olmasa bizim ak'ların yaptığına inanmazdım. bu cümle sayesinde akplilerin işi olduğuna inanıyorum.
  • kfc unicef gibi hesapların da içinde bulunduğu hacklenme olayı

twitter

edit:thecounter'dan açıklama gelmiş

--- spoiler ---
    we're aware that our service was hacked and have started an investigation into the matter.we've already taken measures to contain such abuse
    --- spoiler ---
  • derhal bu çağı kapatın, yeni çağı bu olayla açıyoruz.
    (bkz: ceddin deden neslin baban)
hesabın var mı? giriş yap