şükela:  tümü | bugün
  • javi martinez'den ne istediniz lan orospu çocukları.

gülüyoruz ağlanacak halimize.
  • "this gives you a little #ottomanslap"

ingilizce ingilizce olalı böyle zulüm görmedi.
  • 2 basamaklı dogrulamaya sahip bir sitedeki hesapların hacklenmesiyle şaşırtmış olay.

cidden bu konuda kafam çok karisik, nasıl oluyorda hackleyebiliyorlar. hacklenen hesaplara bakınca bu imkansıza yakın bir durum. bu kişileri hacklemek için bir şekilde irtibata geçip virüs yedirmen lazım. bu da pek olası gözükmüyor. peki bu adamlar nasıl hackleyebiliyorlar.
  • "nemi yazdım, türkçe öğren" diyorsun ama mi'yi ayrı yazamıyorsun mk.

https://pbs.twimg.com/media/c68dq92wcaaky8c.jpg
  • yeterince taşak oğlanı olduğumuz yetmedi galiba. adamlar listeyi genişletmeye devam edecek.
  • her gün bir başkası adına utanmaktan yerin dibine girdim.
  • starbucks'ın arjantin ülke hesabının da hack'lendiği olaydır. nereden aklına geldi arkadaş?
  • anladigim kadariyla twittercounter.com adli istatistik hizmeti veren site uzerinden yapilmis saldiridir. hacklenen hesaplar bu siteye yetki vererek sitenin istatistik amacli twitlerine ve bilgilerine ulasmasini sagliyor. bence iki ihtimal bulunmakta ya twittercounterin bi sekilde acigini buldular veya twittercounter da iceriden biri ciddi bir para karsiligi boyle bir hacklenmeye acik kapi birakti veya izin verdi.
  • ekşi yazarlarının nasıl kötüleyeceğini şaşırdığı, ancak son yıllarda yaşanan en iyi saldırılardan biridir. yankıları da günlerce sürecektir. türkiye topraklarında bu seviyede hackerlar olduğunu bilmek beni sevindirdi.
  • hain düşman al sana tweet modunda bir saldırımsı. daha neler göreceğiz bakalım.

hesabın var mı? giriş yap