şükela:  tümü | bugün soru sor
412 entry daha
  • fenerimin yatırıp geçirdiği maçtır...... sadece sivas'a değil...
  • şike kankası iki kulübün maçından da bu beklenirdi. kalecinin yediği golü çocukken mahalle maçlarında kalede ki eleman yedimi maç boyunca alay ederdik , yapacaksınız bari bu kadar bariz yapmayın lan.
  • (bkz: ıstisnasiz her fenerbahce macina sike diyen embesil)

bunlar parti kursa baraji gecerler.
  • tam 'bala göte'lik bir başlık. yanında 'götünü yırta yırta' da bedava!
    aynen böyle kazandı bu maçı fenerbahçe bugün.
    hayatımda izlediğim en rezalet maçlardan biriydi. her iki takımın oyuncuları da birbirinden berbattı (victor moses'i dışarda tutabilirim. soldado bile anlamıyor adamı). fener sivas'tan, sivas fener'den kötüydü. öyle boktan bir maçtı!
    ayrıca ayew dışında sene başında alınan oynuculardan hiçbiri yok, kalmadı! onun da aylardır parmağı kırık?! ligin dördüncü mü beşinci mi haftasında ne kırdı adam parmağını hala iyileşmedi! ayew'in parmağı gibi fenerbahçe.
    comoli...?
  • çok merak ettiğim bir şey sormak istiyorum sevgili yazarlar. fenerbahçe sivas'ı yendi. rakip takım taraftarlarını falan geçtim de kendi içimizdeki bazı fenerbahçeli görünümlü konyasporlular eleştirmek için eleştirmekten utanmıyor musunuz?
  • özeti izledim özet geçiyorum bu nasıl kaleci lan
  • gördüğüm kadarıyla tiner koklayan bazı ağlak ibnelerin göt yangınını hala söndüremediği maç olmuş :)
  • adam 86. dakikada gol yemiş hala şike diyorlar. bir şike varsa golü 86'ya bırakmazlardı değil mi? veya en basitinden ilk golü onlar atmazlardı. ama tabi daha önce başakşehir maçında golü yiyeceğimizi bildiğimiz için var sistemini bozmuştuk. burada da anlaşılmasın diye golü son dakikada yediriyoruz. sizin ben zihniyetinizi...
  • galibiyet serisine gireceğimizin habercisi olamaz.
  • zamanında celal doğan ın gaziantepi yatıyordu fenere , belasını buldu , darısı inşallah şikeci odyakmaz ve takımın başına , amatör ligde bile oynayacak karakterleri yok bunların , sporcu sporsever ahlaklı olur , yatacaksınız herkes maçtan önce biliyordu zaten de bu kadar belli bari etmeyin.
34 entry daha