şükela:  tümü | bugün
  • iş gezisi için gittiğim san bernardino'da yeni açılan restorana karnımın aşırı acıkması suretiyle otoparkında tam yarım saat bekledim fakat garson gelip sipariş bile almadı. korna sesine daha fazla dayanamayan restoran sahibi aracıma gelerek restoranlarının yeni bir konsepti olduğu ve arabadan inip siparişi kendimizin vereceğini söyledi. sabır çekip arabadan indim. midem artık kendi kendini yemeye başlamıştı. kasiyer kılıklı garsona kızarmış tavuk istediğimi söyledim fakat kızarmış tavuk satmadıklarını hatta ve hatta hamburger, patates kızartması ve kola dışında hiçbir şey satmadıklarını söyledi. beynimden kurşun yemişe döndüm nasıl olur da amerika'nın ortasında bir restoran kızarmış tavuk satmaz! kavga gürültü neyse siparişimi verdim. neyse ki 15 saniyede yemeğimi verdiler. bunlara iş yaptırabilmek için illa bağırıp çağırmam gerekiyormuş demek ki. fındık kadar hamburgere 60 cent verdim üstelik doymadım. beni o sıcakta arabadan indirip kendi yemeğimi kendileri aldırmaları da cabası.

bu saçma restorana gitmeyin paranızla rezil olursunuz. 1-2 aya kalmaz batarlar da zaten!
  • (bkz: amerika'ya gittim demenin yollari)

edit: baslik beynimi yakti aq