şükela:  tümü | bugün
  • ankaragücü'nün en etkili forveti (kim bilmiyorum) maça çıkmayacakmış, defans oyuncusunu ankamall'un orada minibüse bindirdiler ben kendi gözlerimle gördüm, ayrıca fener'de emre'nin hareketi sarı değil kırmızı karttı, geçen hafta trabzonun cartcurt pozisyonuna x y diyenler şimdi niye susuyor anlamıyorum lugano çirkef alt tarafı formasını suratına kadar sıyırdılar çıkardığı için sarı kart görmesi gerekirdi fenerbahçeli oyuncular daha ikinci yarı başından itibaren hakemin etrafını sarmaya başladılar hakem poposu sıkıp kart gösteremedi fenerbahçe'ye verilen penaltı haksızdı aziz yıldırım valizlerle para götürmemiş bu hafta ankaraya bu sefer kredi kartından çektirmiş falan filan fıstık..

şimdiden yazıp bakayım da belki alışırım sonra birileri ciddi ciddi yazınca midem bulanıyor.

edit: fenevbahçe, fenerasyon.
  • küfürlü tezahürata verilecek cezada sınırda olduğu için aylardır en tahrik edildiği maçlarda bile topluca küfür etmeyen fenerbahçe taraftarının büyük ihtimalle küfür orucunu bozacağı maç.
  • karşılaşmanın biletleri taraftar kart sahipleri için salı-çarşamba genel satışa ise perşembe günü çıkacaktır.

okul açık: 44,00-tl
    migros tribünü: 44,00-tl

maraton- fenerium üst h-i blok: 75,00-tl
    maraton- fenerium üst c-d-f-g : 90,00-tl
    maraton- fenerium alt g blok: 130,00-tl
    maraton- fenerium alt b-f blok: 150,00-tl
    maraton- fenerium alt c-e blok: 170,00-tl
    maraton alt d blok : 215,00-tl
    sarı ve lacivert tribün : 100,00-tl
  • öncesinde konfetilerin hazırlanmasında yarar gördüğüm maç.
  • eğer oynarlarsa drago gabric ve fatih tekke fenerbahçe savunmasının en dikkat etmesi gereken iki oyuncu olacaklar. gabric seneye trabzon'a geri döndüğünde şampiyonlar liginde oynamak için, fatih de o hayalindeki şampiyonluğu şehrine yaşatmak için oynayacaktır..
  • fenerbahçe taraftar kartısahibi olup maça gitmeyecek olan sözlük yazarlarına selam ederim. içimde de garip bir his var. sanki avni aker'den hayırlı bir haber gelecek gibi.
  • karşılaşmanın okul açık biletleri 1 saat içinde tükenmiştir.
  • fenerbahçe'nin bu sezon evindeki son maçı, allah utandırmasın.

(bkz: fener gol gol gol şampiyonluk geliyor)
  • hey büyük fenerbahçe sen nelere kadirsin! utanmadan bi de haberi yapılıyor ya :) fotomaç' ta