şükela:  tümü | bugün
  • öcelikle saat 21.00 itibariyle ölü sayısının 62'ye çıktığı belirtiliyor.

sadece bizlerin değil dünyanın tepkisini çeken israil ile yapılan anlaşmaların iptali için meclis’e sunulan önerge akp ve mhp oylarıyla reddedilmiş... haber
  • yav, çaktırmayın işte! ne gerek var suyu bulandırıyorsunuz, elçiyi kovdu adamlar, size de yaranılmaz yani!

(bkz: takıyye)
  • siyasal islamcıların ne rezil, ne ahlaksız, ne riyakar bir alçaklar ordusu olduğunun kanıtıdır.

lan yavşak akpliler ne oldu sustunuz? sizin karakterinizi skeyim ben!

o değil de, sabahtan beri gerizekalı faşist kemalistlerden (sadece faşist olanları kastediyorum) akpliymişim gibi mesajlar alıyorum. iki güruhun da seviyesi aynı zira. belirtmekte fayda var. ne akpliyim, ne müslüman. ağır ateistim. 2 entry'mi daha okusanız anlarsınız. ama gerizekalılık sinmiş üzerinize. sağcı olmak böyle bir şey.
  • yetiş ya netanyahu...yetiş ya israil...

(bkz: 24 haziran 2018 seçimi)

(bkz: büyük ortadoğu projesi)

edit: büyük ortadoğu projesinin en büyük destekçisini 24 haziran 2018 seçimlerine yaklaşırken oy kaybını gören ve iktidarı kaybedeğini anlayan amerika ve israil anında dolaylı yolla filistin' i vurarak eş başkanını kurtarmak için bu yola başvurmuştur...
  • siyasal islamcıların tarihsel rezilliği bir kez daha ortaya çıktı. şaşırmadığım bir durum.
  • devlet çıkarları diyip işin içinden çıkacaklardır emin olun. bunlarda o göt yok arkadaşlar anca hamasi duygularla mal kitlelerinin gazını alırlar.
  • niye şaşırıyorsunuz ki? bugüne kadar israil için büyük elçiler dışında atılmış bir adım var mı? yok. dahası, israil in uluslararası sularda katlettiği 9 türk için yıllar sonra "giderken bana mı sordunuz?" diyen erdoğan değil miydi? mavi marmara katliamı dahi israil le ilişkileri bozamadı, şimdi mi bozulacak?

siyasal islam dinle, allahla kandırır. olan budur. sen israil e söversin, protesto edersin, mitinglerde sana bol bol slogan attırırlar, ohal varken israil büyük elçiliğine yumurta atarsın; ama dönüp baktığında israil için atılmış bir adım göremezsin.

hı hı gahrolsun israyil, gahrolsun siyonizm, gahrolsun amariga...