• spor toto 1. lig play-off yarı final rövanş maçı. saat 20.00'de oynanacaktır. ilk maçı gazişehir fk 1-0 kazanmıştı.
  • maçın başlangıcında bolusporlu taraftarlar gazişehir fk için “apo’nun piçleri” diye tezahürat mı yaptılar ben mi yanlış duydum merak ettiğim.

bilen yeşillendirirse sevinirim, öyleyse çok büyük söveceğim bolu’ya.
  • proje takımı eksikliği hissedilecek olan 2018-2019 süper lig sezonunda bu eksikliği kapatmak üzere gazişehir’in bir şekilde bu yarı final maçını ardından finali de alıp süper lige yükseleceğini düşünüyorum.
  • ulan bolu bu kaçıncı oldu play off'ta elendiğin. yetti artık çık çıkıyosan şu süper denen lige. 10 11 senedir alt ligde debelendin durdun.

0 - 2 geride olduğumuz maç.
  • hay sikicem bolu gibi seni. yeter amk çıkın artık şu süper lige ya. valla bolu'yu süper ligde görmeden gideceğiz allah korusun. bu sene de olmadı allah kahretsin. seneye kesin çıkması temennisiyle.

ne bolu'da doğdum, ne bolu'da okudum, ne de bolu'da ikamet ettim. ama hiç bilmem çocukluğumdan beri bolu'yu ve bolu'luları çok severim.

inşallah süper ligde göreceğiz artık seneye.

not: bjk
  • boluspor seyircisinin sahayı donatmasının ardından iki yardımcı hakemin de aynı çizgide görev yaptığı maç olmakta an itibariyle.

şenol güneş olaydı bak gör neler olacaktı
hesabın var mı? giriş yap