şükela:  tümü | bugün
  • netanyahu bu tweeti attıktan sonra erdoğanın cevabı ile ortaya çıkan tweetleşmedir.
  • delinin tekinin fena musallat olduğu tweetleşme, güldüm vallahidjgkskg.

ahahaha
  • rte'nin tweetinin altına yazan gerizekalıları görünce hayattan soğuttuğu için açılmasını önermediğim hede. gereksiz ziyadesiyle.

aynen kardeş ölün bitin tayyip için de bizi de darlamayın artık.
  • tayyip'in netanyahu'ya okumasını salık verdiği on emir'den bir tanesinin, "çalmayacaksın" olmasida ayrı bir ironi.
  • kıytırık ingiliççemle çevrilmiştir..
    netanyahu diyor ki;
    -erdoğan hamas'ın en büyük destekçilerinden biridir ve hiç şüphe yok ki kendisi terörizmi ve katliamı iyi bilir.. bize ahlak dersi vermemesini öneriyorum..
    reis ise buna karşılık;
    -netanyahu, birleşmiş milletler'in verdiği kararı ihlal ederek, savunmasız insanların topraklarını 60 yıldır işgal etmiş ırk ayrımı yapan bir devletin başbakanıdır..
    ellerinde filistinlilerin kanları vardır ve türkiyeye saldırarak bu suçları örtbas edemez.. insanlık dersi mi istiyorsun..? on emiri oku.. (bkz: on emir)

tamam, sosyal medya düşüncelerimizi ifade ettiğimiz, birbirimizle tartıştığımız, gündemi tartıştığımız bir platform ama böyle devlet başkanlarının, politikacıların sosyal medya üzerinden birbirlerine şekil şükül yapması absürt olmuyor mu..?
    hayır yani biz, ergenlerin klavye delikanlılıklarından bıkmışken bir de devlet başkanları çıktı arkadaş..
    neymiş, hamas'ın destekçisiymiş de, katliamı iyi bilirmiş de.. doğru veya yanlış, değinmek istediğim nokta bu değil, değinmek istediğim nokta, twitter'dan yazmak kolay, gel de bir de yüzüne söyle bunu bakalım.. dikkat mi çekmeye çalışıyorsun anlamıyorum, öyle desek; daha dün kudüs'e elçilik açtın, yapılan protestolarda 50 kişi öldü, yeterince dikkat çektin yani.. anlamıyorum niye ona buna çatıyorsun.. diyeceğin varsa yaparsın basın açıklamasını, buradan erdoğan'a, türkiye'ye sesleniyorum dersin, söylersin ne söyleyeceğini..
    tanım:gereksiz, boştan yere atılmış bir tweet'e verilen cevapla oluşmuş gereksiz bir diyalogtur..