şükela:  tümü | bugün
  • gündem büyük ihtimalle filistin olacaktır.

24 haziran sonrası ismini de a*bmm olarak değişir artık, bizimle pek bir ilgisi kalmadı zira.
  • akp'nin 'tazminat anlaşması kapsamında' kudüs'ü israil'in başkenti olarak abd'den bile önce tanıdığı gerçeğini değiştirmez

(bkz: akp'nin kudüs'ü israil'in başkenti olarak tanıması)

(bkz: akp döneminde israil'le ticaretin dörde katlanması)
  • (bkz: üç beş mehmet öldü diye meclis toplanmaz) 'türkiye' büyük millet meclisi

yersen.
  • israil en sert dille kınanır ardından milyon dolarlık bir ticaret anlaşması daha yapılır.

akp seçmen kitlesinin gazını alacak toplanmadır.
  • şehitler için toplanmayan meclisin, yabancı ülke vatandaşları için toplanmasıdır.

2004 (üç defa), 2006 (iki defa), 2007 (blokaj), 2008 (iki defa) tarihlerinde yaşanan ve her seferinde asgari 40-50 filistinlinin katledildiği operasyonlara karşı sessiz kalan ve hatta sabra ve şatilla “fatihi” veya beyrut kasabı olarak anılan, elleri filistinli kanıyla kaplanmış ariel şaron’la pek bir muhabbetli olan erdoğan ve partisinin, 10 yıldır derinden yürüyen ve artık yüzeye çıkan ekonomik kriz yüzünden iktidarını kaybetmemek adına, filistin meselesini bir oy ineği haline getirmesi ne acı...

yine gidin oy verin kasap eli sıkıp da gülümseyenlere...
  • sıkıyorsa israil’le bütün ilişkileri kestik deyin ? ama diyemezler , israil güçlü devlet , onlar ise aciz... ancak güne giden avratlar gibi toplanır kınarlar .. çünkü ellerinden başka bişey gelmez , güçleri yetmez...
  • (bkz: babanın başka insanlara karşı iyi olması) kadinlarkulubu.com'da ise evde kötü dışarıda melek olan erkekler başlıklı bir konu var. cinsiyetçi bir tespit gibi görünüyor. bu kapsamda değerlendirilebilecek kadınlar da vardır mutlaka. ama başlık bana bunu hatırlatıyor. hayatını kaybeden filistinliler için yas tutulmasın demiyorum. türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının da kıymeti bilinsin istiyorum.
  • dolar an itibariyle 4.42tl oldu, fakat başımızdaki arkadaşların bu konu üzerine düşünmek yerine filistin'deki duruma kafa yorması gerekiyor.