şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: 31 ekim 2016 ekonomik boykot direnişi)

baslik basima kaldi.
  • yok ebesinin örekesi o kadar olduk mu lan. milleti panikletmeyin olum.
  • o zaman almisken yandaş olmayan markalar listesinden devam edin.

• birader çok saçma. lütfen insanları tedirgin etmeyin ekonomi bozuk olabilir zira şuan herkes rahat isteyen istediğini alıyor geziyor alışveriş merkezleri tıklım tıklım yapma lütfen güzel kardeşim böyle bir karar aldıysanız da saygı duyarım.ama sosyal medya da dile getirmeye gerek yok.
  • (bkz: provokasyon nedir)

tamam partin kazandı al götüne sok ülkeyi.
  • özellikle deterjan, bakliyat, çay ve şeker, et ürünleri başta olmak üzere pek çok üründe muazzaö fiuat artışları olacağı için makul bir tedbir.
    domatesi geçen yıldan beri salça ve konserve biber ve patlıcanı közleyip dolapta saklayan biri olarak söylüyorum.
    mümkünse kırmızı eti de stoklayın kıymanın kilosu önümüzdeki ay 60 lirayı bulacak.
  • gençler bu ülke batmaz, panik yaratmayın. paranız kuş olur, alım gücünüz yarıya düşer, ama çökmeyiz. 90larda %120 enflasyon vardı, 80lerde paramızı bankerler kaptı, ama bir şekilde geziyorduk, eğleniyorduk, idare ediyorduk.

ha yunan adalarına tatile gitmeyi unutun ama. deniz bitti.
  • yine suçlu zarar etmemek için stoklama yapmak isteyen oldu.

tamam partin ülkeyi batırdı al götüne sok ülkeyi.
  • hepsini anladım da parfüm stoklamak ne amk.
  • burada panik yok abartmayın diyenlerin hayat tecrübesine sokayım. bu arkadaşları yunanistan ekonomik krizinde atm önünde para çekemezken veya markette kredi katı ile alışveriş edemezken görmek isterdim. ki yunanistan da etnik unsurlar, göçmen sorunu, terör gibi yaralayıcı faktörler bizimki kadar etkin değildi.başlığı açan arkadaş sen dolar bazlı ürünler için market market gezerken en azından bir süre kıçıyla gülecek sana. stok yapılacak ürünler ikamesi olamayan, dolar/petrol bazlı artışlardan ilk etkilenen ve hacmen kolay istif edilebilir (bozulmayacak) olanlardan seçilmeli.