şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • https://mobile.twitter.com/…128706920888639488?s=08

bu adama sempatik diyenler bir daha düşünsün

tanım : ibb ile herhangi bir alakası olmayan seçimleri kaybetmiş kişinin twiti
  • kim neyi çaldı biri bana açıklayabilir mi lütfen?

ben yanlış anladım galiba.
  • görevde olduğu süre boyunca diyor ya.
    ciddi ciddi utanmadan bu cümleyi kuruyor.
    bahsettiği süre de 18 gün.
    25 yıldır belediyeyi yönetip, indirim yapmak bugün mü aklınıza geldi diye sorarlar adama.
    cevabı da beklemez dolu dolu la bi siktir git derler.

hayır bir de gören diyecek ki sanki chp'nin bu seviyeye çıkardığı faturalara indirim yapıyor.
    ulan suya zam üstüne zam yapan zaten siz değil miydiniz.
  • etrafındaki tiplere, davranışlara dayanamayıp onlar gibi olan kişilik. çay + simitle bir yere varamayacağını anladı galiba.

bari yavaştan alsaydın da emir aldığını belli etmeseydin bu kadar.
  • yine bir gün yalanla oruç açıyoruz. menümüz sağlam, kocaman kul hakkı, süslü iftiralar, sayısız ve sınırsız yalan haber... elhamdülillah bugün de doyduk. allah kabul etsin
  • twitter hesabını kullanan kampanya danışmanı ekremci herhalde.

böyle saçmalamanın başka bir izahatı olamaz.
  • ulaştırma denizcilik ve bakın burası kritik “haberleşme” bakanlığı yapmış ama daha bilgisayar faresi kullanmaktan aciz, cloud sistemi hakkında en ufak bir bilgisi olmayan ve olması için de çaba göstermenin gereksiz olduğunu düşünen, ana dilinde haberleşmenin temel kurallarına hakim olmayan bir insanın twitter kullanıyor olması da pek hayret verici aslında.yazdığı şeyin içeriği hakkında da yorum yapacak değilim. kendisi, fikirleri, görüşleri dikkate alınacak kadar değerli değil. oeeeh yani. whatevs..
  • mazbatası elinden alınmasına rağmen icraatleri gerçekleşmeye devam eden efendi başkan’a selam ettiğimdir.

eyy imamoğlu, sen nasıl bir adamsın ki yetkilerin elinden alınmış olmasına rağmen vaadlerin tıkır tıkır gerçekleşiyor?

bir de göreve gelsen neler olacak acaba.

yürüyedur efendi başkan.
  • saf kötülük içeren tweet. işin geyiğini falan geçtim, saf kötülüktür bu.