şükela:  tümü | bugün
442 entry daha
  • siktirin gidin lan. penaltiyi yap, hakeme söv. ondan sonra gs kollaniyor, eyyam bilmem ne. futbolun kurallarini öğreneceksiniz!
  • super kupada rodrigues in pozısyonunda hakem akhısar a kırmızı vermemiş, kupayı bizden calmışlardı. başlık altına yazan itler cok mutluydu o zaman. çünkü gs aleyhıne hata yapan hakemler insan, lehine yapanlar düdüğü assın. umarım yabancı hakemler yönetir bir gün de, görürüz gücünüz neymiş, cürümünüz neymiş
  • ciddi ciddi ağlayacak bir şey bulamayınca erman toroğlu taraflı yorum yapıyor diye ağlamaya başladılar lan.

oğlum bu nasıl bir ezikliktir amk? hahaha ben utanıyorum bunların yerine.
  • herifler penalti yapiyor, hakem verince niye verdin. yapma kardesim.
  • goksel gumusdag, ali koc ve digerlerinin yapmaya calistigi sey buydu.

ortaligi velveleye verip, galatsaray’in basarisina golge dusurmek.

basardilar. olan belki maci kazanma sansi olan akhisar’a oldu, ali koc ve goksel gumusdag gibi yamyamlarin oyununa geldiler.

kararlar da net sekilde dogruydu.

masabasi pisliklerinin manipulasyonlari...
  • maç sonu fatih terim: " selçuk, fernando ve muslera yanıma gelip " hocam istanbul'a dönünce direkt florya'ya gidelim ve bu gece florya'da yatalım. böylece yarın sabah erkenden antrenmana başlarız. " dediler. ben de kabul ettim. gördüğünüz gibi takım konsantre maça. "

galatasaray kenetlendi olm.
    sıkı tutunun,
    siki tutacaksınız.
  • kupa finalinin galatasaray - fenerbahçe arasında olmamasının sebebi fenerbahçe'nin ümraniyespor'a elenmesidir.

kupa finalinin galatasaray - başakşehir arasında olmamasının sebebi başakşehir'in hatayspor'a elenmesidir.

kupa finalinin galatasaray - beşiktaş olmama sebebi ise tff kararına göre geçen sene kupada şenol güneş'in tiyatro yapmasıdır.

keşke rakip her şeye rağmen fenerbahçe olsaydı ve bir ümit avrupa kupalarına katılma şansı olsaydı bu yoklukta iyi olurdu onlar için ama elde olan akhisar finali ve kesin olan akhisar bu 3 takımdan daha çok hak etti bu finali.
  • ya hay sikiyim sizin whatsapp grubunuzu organize olup olup galatasaray başlıklarının anasını sikiyosunuz orospu evlatları. bi siktirin gidin rahat verin de iki tane yorum okuyalım amk.
  • 2 pozisyonda net penaltı. miguel lopes tatile erken çıkmak için zorla kırmızı yedi.
  • yukardaki herkesi kendisi gibi sanan arkadş bütün pozisyonları kendi kıt beynine göre yorumlayarak galatsarayın bütün maçlara 5 kişi çıkması gerektiğini falan öngörüyor herhalde. ulan şerrefsiz şikeci piç seni daha ligin ilk yarısındaki maçta beşiktaşa karşı doğrandı bu takım. fener maçında hakem maçı aldı bizden.

daha yeni rizeye 7 tane attığınız maçta var '' bozulduğu'' için 2 haksız gol attınız. ilk şutunu 45 ci dakkada atmış beşiktaş galatasaray maçında, kendi hocasının korkak futbolundan bahs etme ama suçlu hakem ve galatasaray.

bu yüzsüz şerefsizler başakşehirin aleyhine bir tane hata yapılmadığını söylemez, emre denen ırkçı pezevengin hakemleri neredeyse dövdüğü hiçbir maçta kart görmediğinden bahs etmez.

neden çünkü şerefsiz ve tescilli şikeci.
1391 entry daha