• gs tv'de yayınlanan, gs hakemin yönetecaği kimsenin izlemeyeceği maç.
  • ligin ikinci yarısının başından beri hakem takviyesi ile ilerleyen özellikle son iki maçı hakem kararı ile kazanan gs bu maçı da hakem yardımıyla kazanır.
  • galatasaray’in tatava yapmadan basip gececegi kupalarla dolu muzesine bir kupa daha ekleyecegi mactir.
    bu saatten sonra kimse galatasaray’i doğrayamaz burda korkudan got atan taraftar gordukce utaniyorum , yok bize boyle yapacaklar soyle yapacaklar falan filan.”biz winneriz yeaaaa” diye aklinca dalga gecen kus beyinliler de bu aksam ve pazar gunu kupayi kaldirirken aval aval bakmakla yetinirler.biz gereken yerde lobi de yapariz penalti da aliriz sizin gibiler bizi cokertmeye calisirken direnip ayakta da kaliriz ve ligin sonunu getiririz tipki bu sene ilk yarida dusmemizi bekleyip sene sonunda avcunuzu yaladiginiz gibi.
    lan sigir bu takim siz ikinizi toplayinca anca gecen kupa sayisina sahip tabiki winner kulup bunun aksini iddia edebilir misin ? mal mal dalga gecmeye calisiyorlar bir de ezik tayfa.
  • akhisarspor cephesinden “şöyle yenecez - böyle çakacaz” türünde bir zehirli ok atılmadığı için beni hafiften kıllandıran maçtır, bu maçı alıp kupayı almayı tabi çok isterim de sakatlık, kart vs olacaksa alsın akhisar kupasını çok dert değil, sağlık olsun deriz..

kupayı alacağız diye pirus zaferine dönüşmesin bu akşam..

19 mayıs gibi anlamlı bir günde yapacak işimiz var, o önemli.. (bkz: 19 mayıs 2019 galatasaray m.başakşehir maçı)

edit: bkz. hatası düzeltildi
  • galatasaray'ın ilk 11'i:

muslera
    mariano
    luyindama
    marcao
    linnes
    ndiaye
    selçuk
    belhanda
    feghouli
    onyekuru
    diagne

donk ve fernando aynı anda kulübede olduğuna göre başakşehir maçında aynı beşiktaş maçındaki gibi orta sahanın fernando-donk ikilisiyle kurulup ndiaye'nin oynamama olasılığı yüksek.
  • şu aralar onyekuru havalanmadan önce yakıt dolumu yapılıyor. maç başlayınca fatih hoca roketi ateşleyecek.

onyekuru'nun çılgın atacağı maçtır. antrenmanlarda izledim maça çok iyi hazırlandı.
  • kuzenimle beraber gitmeyi planladığımız ama bilet bulamadığımız maç. herhangi bir tribünden satış fiyatı gibi makul fiyat ile 2 bilet devretmek isteyen olursa gitmek isteriz. bilet satışından kar etmek peşinde olan arkadaşlar hiç kendini yormasın onlara para kazandıracağıma gider 2 forma alır takıma yardım ederim.
  • tabi ki galatasarayın kazanacağı ve sonunda hiçbir şeyin değişmeyeceği maçtır. kazanan herkesin şaibe ile kazandığı kaybedenlerin her zaman mağdur olduğu bir futbol ülkesi olduğumuz değişmeyecek mesela. saniyede binlerce küfür etmesine rağmen en iyi tribünler, kendine hiç iyi bakmamasına rağmen en iyi topçular, spor anlayışı kıt ama en iyisini bilirim diyen holding prensi yöneticiler, taraflı medya, hepsi bizde var.

bu nedenle maalesef kuşlar kupaları galatasaray alacak.

çünkü bu kadar abukluğun içinde yurt dışına çıkıp yurt içinde olanları unutturan tek takım galatasaray.
  • kupayı birilerine sokacağız.
  • galatasaray'ın önümüzdeki 5 günlük süreçte alacağı iki kupanın ilk akşamı.
hesabın var mı? giriş yap