şükela:  tümü | bugün
40 entry daha
  • çift ayaklı finalin ilk maçı.
  • akhisarsporun hakem tarafından doğranma ihtimali olan maç.
    analize geçersek
    be eryüksel başkan belediye reisi olcam diye takımı boşladın 3 stoper 1 forvetle sezona başladın okan burukla anlaşamadım hamza hocaya saçma sapan trip yaptın hoca yok defans yok ileride bir işe yaramayn 3 iqlu manu var. kalede fatih kadro dışı kaldı sonra geri geldi. takım küme düştü takımı bir arada tutabilmen için (en azından lopes) kupayı alıp uefaya gitmen lazım ama bu haldeki takım çok zor kazanır bu maçı. tek kazanma ihtimalimiz galatasarayın başakşehir maçına odaklanıp düşük konsantrasyonla veya/ve yedek kadroyla çıkmasıdır.
    işimiz çok zor ama vurduğun gol yediğin ofsayt olsun akhisarspor.
  • akhisarspor cephesinden “şöyle yenecez - böyle çakacaz” türünde bir zehirli ok atılmadığı için beni hafiften kıllandıran maçtır, bu maçı alıp kupayı almayı tabi çok isterim de sakatlık, kart vs olacaksa alsın akhisar kupasını çok dert değil, sağlık olsun deriz..

kupayı alacağız diye pirus zaferine dönüşmesin bu akşam..

19 mayıs gibi anlamlı bir günde yapacak işimiz var, o önemli.. (bkz: 19 mayıs 2019 galatasaray m.başakşehir maçı)

edit: bkz. hatası düzeltildi
  • galatasaray'ın ilk 11'i:

muslera
    mariano
    luyindama
    marcao
    linnes
    ndiaye
    selçuk
    belhanda
    feghouli
    onyekuru
    diagne

donk ve fernando aynı anda kulübede olduğuna göre başakşehir maçında aynı beşiktaş maçındaki gibi orta sahanın fernando-donk ikilisiyle kurulup ndiaye'nin oynamama olasılığı yüksek.
  • gs'nin kadrolu hakemi suat aslanboğa'nın yöneteceği maç. garibim akhisar düşer ayak bir tekme de suat'tan yiyecek.
  • şu aralar onyekuru havalanmadan önce yakıt dolumu yapılıyor. maç başlayınca fatih hoca roketi ateşleyecek.

onyekuru'nun çılgın atacağı maçtır. antrenmanlarda izledim maça çok iyi hazırlandı.
  • kuzenimle beraber gitmeyi planladığımız ama bilet bulamadığımız maç. herhangi bir tribünden satış fiyatı gibi makul fiyat ile 2 bilet devretmek isteyen olursa gitmek isteriz. bilet satışından kar etmek peşinde olan arkadaşlar hiç kendini yormasın onlara para kazandıracağıma gider 2 forma alır takıma yardım ederim.
  • galatasaray'ın doğranacağı maç.

şaka şaka basıp geçicektir. burdaki kırmızının ligi etkilendiğinden emin olamadım. yeşillendirilsem sevinirim.

edit: kırmızı etkiliyormuş sadece
  • tabi ki galatasarayın kazanacağı ve sonunda hiçbir şeyin değişmeyeceği maçtır. kazanan herkesin şaibe ile kazandığı kaybedenlerin her zaman mağdur olduğu bir futbol ülkesi olduğumuz değişmeyecek mesela. saniyede binlerce küfür etmesine rağmen en iyi tribünler, kendine hiç iyi bakmamasına rağmen en iyi topçular, spor anlayışı kıt ama en iyisini bilirim diyen holding prensi yöneticiler, taraflı medya, hepsi bizde var.

bu nedenle maalesef kuşlar kupaları galatasaray alacak.

çünkü bu kadar abukluğun içinde yurt dışına çıkıp yurt içinde olanları unutturan tek takım galatasaray.
  • tutturmuşlar fener maçlarında doğrandık diye hepsi papağan gibi aynı şeyi söylüyor. ilk maça gidelim gsnin 2.golü öncesi top ozan kabaktan çıkıyor, hakem korner veriyor ve gs 2.golü buluyor. fenerin attığı ilk golde penaltı kararı zaten çok net doğru. 2.gol öncesi valbuenaya belhanda faul yapıyor, hakem faulü vermeyip, tacı bize veriyor. aslında top valbuenadan çıkıyor ama belhandanın hareketi faul. gelelim kadıköydeki maça. hak’ın kırmızı yediği pozisyonda faul olmadığını düşünüyorum. daha dokunmadan diagne atıyor kendisini. gsnin golü öncesi skrtel dışardayken hakem hemen oyunu başlatıyor ve fener 9 kişi golü yiyor. fenerin attığı gol öncesi dirar feguliye faul yapıyor. şimdi fener nasıl kollanmış ben onu anlamadım. kollanmak rize, bjk maçındaki gs gibi olur. rakibe faul çalma. gsliler kendini yere atsın hemen faul,penaltı çal. algıyı yapa yapa ağlaya ağlaya şampiyon oldu gs. başakşehir siyasetin takımı. kollanıyorlar algısını çok iyi yaptılar. gs düzenin takımıdır. bu bozuk kokuşmuş düzenin takımıdır.
1359 entry daha