• hiç öğrenci olmamış gibi davrananları anlamak güç.
  • edemiyeceksiniz.

hohohololoho. öğretim üyesi olsam şu yazı ifşa olsa utancımdan istifa ederdim.

"kanırtmak" dışında çok abes bir dil yok aslında ama öğretim elemanı ile aranızda nasıl bir diyalog var bilemem.

hayır ders sorumlusunun da öğrenciye nasihat vermesine ayar olurum ha. iyi çalışın demiş. sana ne amk ister çalışırım ister çalışmam. eşşek kadar olmuş insanlar seninle mi biliyor çalışıp çalışmaması gerektiğini. yap sınavını siktir git.
  • eğitim sistemi sağlam olmayan bir ülkede daha ne olabilir derken bu virüsün çıkıp gelmesi...

ulan sanki virüsü biz çıkarmışız gibi davranmaları yok mu? beni benden alıyor.

hayır sistemde daha kamerasını açmayı bilmeyen bir kişi nasıl olur da online sınavlarda sizi şöyle şöyle yapacağız diyebilir? komik geliyor.

ytü'de değilim ama itü'de de benzer olaylar mevcut.
  • ya siz hep istiyorsunuz ki kopyayla gecin, kolay sorularlarla diploma alin. tipik ortadogululuk. bir de demisler ee universite de cekiyorduk. kardesim gitmeyin siz de vasifsiz bir universiteye.

hoca %100 hakli. kopya cekileceginden emin oldugu icin open book mantigiyla sinav yapacagini soylemis.
  • bu öğrenci milletine yaranamazsın nokta.
  • yurdum akademisyenlerinin kül yutmaz lise hocası tavırları da bir bitmedi dedirten rezalettir. öğrencileri sürekli bir beğenmeme, hep beleşe(!) yaşıyorlar diye sallama falan. belirli bir yaşa gelmiş, bir unvan sahibi olmuş insanlara bu tip üslup ve hareketler hiç yakışmıyor gerçekten.
  • bu ülkede akademik kadrodakilerin abartmıyorum yüzde 90'ı meb'deki din kültürü hocasından farksız. bunlar sözde bilim adamı. bilime katkısı anket yapmak olmuş. anket yapmış, bunu akademik çalışma haline getirmiş, biraz süslemiş sonra da ayın on beş'i memur olmuş. meb'deki hocadan iki kat fazla maaş alır ama nedense hep meb'deki hocalar eleştirilir. meb'de öğretmen falan değilim. üniversite denilen şeyin aslında bok çukuru olduğunu görmüş eski bir öğrenciyim. kalitesiz hocaların kaprislerini çektik o kadar yıl. kız öğrencilere sarkıntı sarkıntı konuşanlar mı dersin, aynı derse aynı saatte her hafta geç gelen mi dersin, şapka taktı diye öğrencisiyle aptal aptal ağız dalaşına giren mi dersin vs. birkaç tanesi dışında da alayı çöptü. son zamanlarda bu kalite daha da düştü sanırım. türkiye'de her şey her geçen yıl erezyona uğruyor.
  • kanırtan öğretim görevlisi rezaleti. üslup hoş olmamış. ayrıca rezalet gibi rezalet...
  • sanki su pandemi sürecinin sorumlusu ogrencilermis gibi saçma bir üslupla öğrenciye hic bir şey veremeyecek akademisyenler de var maalesef. hocam o zaman o kadar korkuyorsan su su konuları iyi okuyun dersin konulara ilişkin 3 tane de yorum sorusu sorarsin puanlamayi ona gore yaparsın.tabi yorum sorusu geliştirebilme kapasiten varsa...
  • "kanırtacağız" kelimesi argo ve yersiz olmuş tamam ama geri kalan kısımda özetle sınavlar zor olacak iyi çalışın demiş. oyna devam.
73 entry daha
hesabın var mı? giriş yap