• haberin içeriğinde "bu arkadaşlarımız gittiler, görevlerini yapacaklar ve belirli bir süre sonra geri dönecekler. bizim listelerimizde şu veya bu şekilde yer almak isterlerse yer alabilecekler" yazıyor.

bu seçime kadar iyi partide kalacaklar seçimde isterlerse bizim partimizden tekrar milletvekili adayı olabilirler demek değil mi? anlaşma zaten böyleydi bildiğim kadarıyla, o yüzden açıklamada bir sıkıntı göremedim.
  • manipülasyon kokan başlık. herhalde geri dönecekler. ıyi partinin seçime girmesi için yapılmadı mi bu hareket. görevlerini tamamlayınca dönmezlerse asıl sıkıntı. tabi bu sefer de geri dönmediler diye başlık açılıp goygoyu yapılır.
  • şu ak troll'ün açmış olduğu başlık değiştirilebilir mi lütfen? "seçimde chp'den aday olacaklar" denmiş, ne iadesi? kılıçdaroğlu nasıl gol attıysa acısı çıkmadı hala.
  • gerizekalı mısınız diye sorardım ama sıkıldım. herhalde dönecekler?? ne olcaktı yani artık iyi partili mi olacaklardı? seçim kumpasını önlemek için bir taktik hamle. anlayamıyorum gerçekten ne demeye çalıştığınızı.

bu arada bence 100 bin imza konusunda da bir puştluk planlanıyor. adaylık sürece bitene kadar mevzileri terketmeseler iyi olur.
  • evladım zekanızla ilgili problem mi var? ahlakınızla olduğu kesin de zekada da mı problem var?

15 milletvekili neden iyi parti'ye geçti? diktatör olunca yapılacak ufak şımarıklıklar tadında seçime girmesini engelleyecek bir adım atılması durumunda iyi parti'yi seçime sokabilmek için. yani adamlar doğuştan iyi partili değil, sadece faşist diktatörlüğe çözüm bulabilmek için o partiye gittiler.

ysk da iyi parti ile ilgili olumlu karar vermek zorunda kalınca bu insanların orada kalmasına gerek kaldı mı?
    hayır

eee neyini anlamadınız bunun cidden?
  • adam görevlerini yapıp dönecekler falan diyor. millet okuma özürlü yemin ederim.
  • haberin içeriğini okumadan boş boş yorum yapmayı ne kadar seviyorsunuz.bir araştırın doğruluğu var mı diye ? başlık sahibi de misyonunu güzel tamamlıyor.
  • okuma özürlü insanlara yönelik açılan başlık ve entry.

chp’den 15 milletvekili zaten iyi parti seçime girebilsin diye gönderildi. seçime girecek, sonra isterlerse chp’ye geri dönebilirler.

yani kılıçdaroğlu diyor ki, eğer iyi partide kalmak isterlerse kalırlar gelmek isterlerse gelirler diyor orospu çocukları demokrasi helelö hölölö diye ağlıyor. olm bundan ala demokrasi mi olur?

tabi bu sikiklerin demokrasi anlayışı kendi seçtikleri belediye başkanı erdoğan tarafından zorla görevden alınınca alkışlamaktan ibaret olduğu için idrak edemedi ‘zavallılar’
  • bu vekillere laf yetiştirenler, akp'li belediye başkanlarının ağlayarak istifa ettikleri dönemde neden milli iradeden bahsetmedi acaba?
  • akp'den maddi çıkar sağlayan piçler tarafından önceden planlanmış şekilde açılıp, altına sıralı entry girilen başlık. oğlum kaç para veriyorlarsa gelin iki katını vereyim. yeter ki şerefinizi satmayın.
hesabın var mı? giriş yap