• ikameti yozgata alır ama 1 dakika bile yozgatta kalmam.

yozgat ne dayı ? 15 milyon euro'ya yozgatı alıyosun komple.
  • ikinci el helikopteri ~2m us$'a alsam, ev, pilot lisansi vb derken elime yine de 12-13m us$ kalir. ben yasanir diyorum.

edit budut : oha, € imis bi de. helikopter belese geldi kur farkindan.
  • lan 15 mio eur'un olsa istiyosan kerkukte yaşa kendi muhitini beverly hills'e çevirirsin sen ne anlatıyorsun ya
  • 15 milyon yuroya cehennemde yaşanır be deli.
  • 15 milyon euroya kendini oldurecek insanlar var. devlet yanlislikla seni oldurse yakinlarina verip sonra geri isteyecegi para zaten 100 bin tl fln. ne yozgati ne cankirisi. ev arsa hissesenedi vs dahil 1 milyon dolarlik varliga sahip kisi sayisi 47 milyon fln. bak dunya nufusu ile bir oranla. yani omrunde gormedigini birak belliki hayal dahi edemedigin bir meblayi buraya yazip bir de yozgat yazmak (yozgat sanki cok kotu bir yer.) 15 milyon euroya sen bos arazide yasican deseler sen oraya yeni kasaba kurarsin kafana gore.
  • 15 milyon euro verseler kendi yozgat'ımı kurarım.

(bkz: kaç para lan bi yozgat)
  • yaşamak nedir kendi devletimi kurarım orada. yozgat benim yozgata hayran olur.
  • hee.. zaten köyündeyim
  • bana verin ben yaşarım. tabi şehir merkezinde değil de ilçe ya da köyde yaşayabilirim. akdağmadeni olabilir, orada dayım da var, oh mis. eğer bozmadılarsa ormanlık alanları baya güzeldi. ankarada götümüz donuyor hem bir değişiklik olur.

verin lan 15 milyonumu, ben gidiyorum.
  • valla lank diye haritada bile bulamam ama batman’da bile yaşarım.
hesabın var mı? giriş yap