şükela:  tümü | bugün
 • 15 nisan 2017'de vuku bulmuş yine bir kadın cinayeti.
  15 nisan 2017'deki haber.

  dün mahkemesi varmış ve mahkemede olayın görüntüleri izletilmiş.

  --- rahatsız edici görüntüler içeriyor izlememeniz tavsiye edilir ---

  kadının yardım çığlıkları hâlâ kulağımda.
  bir insan evladı da el atıp kurtaramamış kadını.
  haber linki
  --- rahatsız edici görüntüler içeriyor izlememeniz tavsiye edilir ---

  katil mahkemede erkeklik savunması yapmış, erkekliğin batsın.
 • görüntüler çok ağır, oturduğum yerde elim ayağıma dolaştı. hangi birine ne diyeceğimi bilemedim.

  -adam ağır orossssspu çocuğunun önde gideni, bayrak sallayanıdır.

  -eğer bu adam bu görüntülere rağmen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almazsa o hakimde ağır orospu çocuğunun önde gidenidir.

  -mahkemede kadının annesine 'namus' diyen sanığın kardeşı ağır orospu çocuğu ve geleceğin katil adayıdır.

  -orada 'erkek' haliyle bulunup da bu olaya mudahale etmeyen, olaydan sonra kadına bakma gereği bile duymayıp binadan çikan kanini karakterini siktiğim insanımsi mahluklar da orospu çocuğudur ve insallah o an orada bu kadar duyarsiz kalan tum orospu cocuklarinin basina bizzat aynisi gelir de kimse yardim etmez. alt tarafi bi canınız var amına koyduklarim, yardima muhtaç bir insana yardim edecek gucunuz varken gormezden geliyorsaniz allah bin turlu belanizi versin sizin.

  bir daha yaşanmamasini temenni ettigim ancak yeterince gg bir mesaj yazdigimdan 'guzel' olarak tabir etmek zorunda kaldigim ulkemin insanlari nedeniyle her gun bir yerlerde yasanacagina emin oldugum hadisedir.

  edit: bıçaklı adama ne yapsınlar diyen korkaklar için buraya kovayla hayat kurtaran bir adam videosu bırakıyorum. sana bıçağın altına yat öl diyen mi var gerizekalı. sen elinden geleni yap, olmazsa zaten olmaz.
 • kanım dondu. görüntüleri seyretmeyin kesinlikle.

  o kadının annesinin bu görüntüleri izlediğini düşününce çıldıracak gibi oldum. düşünsene senin canın ve hayatındaki en önemli varlık. onu büyütüp gözünden bile sakınıyorsun sonra biri geliyor onun hayatını defalarca bıçaklayarak alıyor.

  sinirden elim ayağım boşaldı. o haberin altındaki yazı barını okudum ardı ardına. zavallı kadının annesi katil diye haykırmış. o kaçan amipleri düşündüm o yazıyı okur okumaz. zavallı kadının annesi o kaçan adamları görünce içini yemiştir içi. kurtarma ihtimalleri varken kaçtıkları için.

  panikle korkmuş olabilirler evet. allah kimsenin başına böyle bir olay nasip etmesin. ben olsam ne yapardım bilemiyorum. o yaratık belki kadını kurtarmak istedikleri için o kaçanlara da saplayacaktı bıçağı bilemiyoruz. bilemeyiz. ben olsam elime geçirdiğim bir şey ile adama saldırırdım. sandalye sopa ne olursa. böyle manyağın üzerine eli boş gitmek intihardan farksız.

  şimdi olay yargıda. en ağır cezayı almasını tüm kalbimle diliyorum.

  edit: görüntüleri izledikten hemen sonra yazmıştım bunları ve az önce yazdıklarımı tekrar okudum. izlediklerimden öyle etkilemişim ki yazdıklarıma yabancılaştım. olaya şahit olsam nasıl bir insan olurdum bilemiyorum.
 • görüntüleri izlemeyin. bu mahluk umarım içerden çıkamaz. şerefsizin dölü.
 • afla mafla salınmayacak cinsten bir ceza, bir müebbet gerekiyor.

  başka türlü o kadının ailesine adalet sağlamamış olursunuz.

  adaleti siz sağlamazsanız, insanlar kendileri sağlar.
 • bu ne lan? uzun zamandır böyle kanım donmamıştı. görüntüler korku filminden fırlamış gibi. ülkede herkes mi psikopat olur amk. nasıl bir nefret duyabilirsin, nasıl bir cinnet halidir ki bu defalarca bir insanı bıçaklayabiliyorsun? üstelik çığlıklarla yalvarıyorken kadın. bir de "o an ne olduysa oldu hatırladığım tek şey elim kesilmişti" diye yalan sıkmış it. senin erkekliğin batsın.
 • adam belinden bıçak çıkartıyor ya belinden bıçak çıkartıyor ve hala bu adam ağırlaştırılmış müebbet cezayı almıyor. allah bin kere ölüyormuş gibi canının yanmasını sağlar inşallah da ölmek için dua edip durur sürünürsün.
 • bir kişi de bu neandarter kılıklı şerefsize müdahale etmemiş. inanılır gibi değil
 • bir insan, geçtim çocuklarının annesini, herhangi bir insana nasıl bu kadar nefretle saldırabilir aklım almıyor.
  dünya gerçekten çok kötü bir yer.
 • bir tane insan evladı bu kadıncağıza neden yardım etmiyor? o kadar a d a m var etrafta kamera görüntüsüne giren, neden biri adamın kafasına uzaktan bir şey bile atmaya cesaret edemiyor? neden kendine insan diyenler bu vahşeti izlemeyi ya da kaçmayı tercih ediyor? ben benzer ortamda olsam ne yapardım bilemiyorum tabi ama kadın halimle uzaktan da olsa bir şey atardım bu adama, en azından kıvranan kadının yanından geçip gitmezdim, adam kaçınca olsa yanına koşardım.

  ne izledim ben? insanlığa olan tüm inancım gitti.

  kendini erkek sanan zata yorum bile yapmak istemiyorum

  allah belasını versin...