şükela:  tümü | bugün soru sor
 • spor toto 1.lig 31.hafta karşılaşmasıdır. mücadele tsi 13:00'da başlayacaktır. ligde 16. sırada 31 puanda bulunan eskişehirspor ile 14. sırada 34 puanı olan samsunspor karşılaşacaktır.

  cezalı taraftarların da olmasına rağmen maça üç gün kala şu ana kadar 22.000'den fazla bilet satılmış, misafir tribününde bulunacak samsunspor taraftarıysa şu ana kadar 600 bilet almış gözüküyor. maç saatine kadar stadın çok büyük kısmının dolu olması bekleniyor.

  bu maç, kümede kalma mücadelesi veren 2 takım için hayati derecede önem taşıyor. bir eskişehirspor taraftarı olarak maça gidemememin üzüntüsüyle birlikte zor gözükse de umarım kazanırız ve kümede kalırız diye temenni ediyorum.
 • yağmur çamur dinlemeyiz biz her hafta tribünlerdeyiz
  ekleme: 5-0 bitmiş maç. ayrıca;
  meksika dalgasını bozmayan samsunspor taraftarını tebrik ediyorum.
 • 1. ligde taraftar ortalamasında tıpkı geçen yıl olduğu gibi lider olan eskişehirspor'un ölüm kalım maçı diyebiliriz. aslında bu iki köklü kulübün türkiye'deki liglerin 3. kademesine düşmemek için mücadele etmesi türk futbolunun ayıbıdır. bugün saat 13.00'da başlayacak bu maçı izlemenizi tavsiye ederim. maçın önemi çok büyük. taraftarlar maça akın edecek atmosfer çok iyi olacak. her ne kadar oyun kalitesi anlamında iyi olmasa da mücadele açısında mükemmel bir maç olacaktır.
 • eskişehirspor'un kazanamaması halinde muhtemelen küme düşmesine neden olacak karşılaşmadır.
 • çekemeyenlerinin bile oturup es es tribünlerini izleyecekleri maçtır.
  eskişehirspor'un ait olduğu yere dönüşünün ilk kıvılcımı olsun bu maç.
 • anadoluun yıldızı eskişehir'de samsunspor sanki yabancı takımı.
  karadenizin ve ülkemizin en büyük takımlarındandır samsunspor. nice oyuncular yetiştirmiştir türk futboluna.es es bandosu sayesinde gündemden düşmez ama kimse bilmez şirinlerin kareografilerini.türkiyenin en büyük takım taraftarlarının beceremediği kareografilerin daha güzellerini 19 mayıs stadında yapmıştır. iki yıl üstüste final maçlarında hakkı yenmiş ve süper lige çıkması engellenmiştir. nihayetinde basiretsiz yönetimlerle bu hallere düşmüştür samsunspor. hem eskişehirin hem de samsunsporun bu hallere düşmesi türk futbolunun kirli yüzüdür.iki takıma da başarılar. hakeden kazansın.
  şirinlere selamlar.
 • eskişehirspor'un 2-0 önde olduğu ve samsunspor'un 10 kişi kaldığı maç.
 • entry sayisi kadar gol atilan maç.
 • es-es'in beşlediği maçtır.
 • ligde kalmak adına mücadele eden takımla ruhsuz ve sezon boyunca bu taraftarın emeğine layık olamamış takımın maçı. geçmişe hasretle size utanarak bakıyoruz gerçekten de. armaya olan aşkımız bizi yine ayağa kaldıracak ama siz topçu müsveddeleri karşımızda olmazsınız insallah artık.
  eskişehir maçı haketti. ikinci yarı geriye yaslanmasalar bi 5 daha atarlardı. dışardan bir gözle bakınca gerçekten düşmemiz gerekiyor. düşmüş -2 puandaki gaziantep’e 1-0 dan maç veriyorsun. altındaki rakipten 5 yiyorsun, bu arada geçen sene de 6 yemiştik, bu eskişehir deplasmanı yaramıyor bana. e haliyle düş bir zahmet. bu oyuncular bu ligde kalmayı haketmiyorlar ama biz de taraftar olarak düşmeyi haketmiyoruz işte napalım!
  son olarak eskişehir taraftarının da hakkını vermek lazım çok iyilerdi. maç sonu eskişehirsporlu futbolcular da deplasman tribününe gelerek samsunspor taraftarından da alkış aldı. bu da iki köklü şehir kulübünün futbolun güzel tarafını nasıl iyi bildiğini bir kez daha gözler önüne serdi. kimi medya maymunları sözde 3 büyükleri dillerine pelesenk ederek yesin milleti. dostluk anadoluda!
  sonumuz hayrolsun, bir sevdadır samsunspor.