şükela:  tümü | bugün soru sor
  • adam gibi adam arda turan'ın türk telekom arena çimlerine çıkacağı maç.

edit: gişe fiyatından biletinize talibim.
  • arda turan'ın telekom arena'ya çıkamayacağı maç. muhtemelen sakat ya da cezalı olacaktır. kimse 90 dakika boyunca ıslıklanmayı istemez. *
  • dananın kuyruğunun kopacağı maç olacaktır.
  • maç bileti devredecek arkadaşların mesaj kutumu yeşillendirmesini bekliyorum.

boş koltuk kalmasın.

vurduğun gol olsun cimbomum.

--- spoiler ---

not: saygıdeğer çaylak arkadaşlara mesaj kutum açıktır.

--- spoiler ---
  • ligin kırılma maçlarından biri bilet devir etmek isteyen arkadaşlarımın mesajlarını bekliyorum.
  • şampiyonluğa yürüdüğümüz maçların sondan altıncısı.

maça gidemeyecek olan sevgili suser ve çaylakların biletlerine talibim*. bir mesaj uzağınızdayım. *
  • gs'nin 3. lük maçı. passolig yakmak için çakmaklar hazır olsun.
  • trabzon a uyguladığımız tarifeyi başakşehir e de uygulayacağımız maç olacaktır.
  • seyircinin maçı bırakıp 'adam'la uğraşmaması gereken maç. 50 bin kişi eski sevgilisine trip atan kezbana dönüşüyor, yapmayın.
    benim hatırladığım, tanju'nun fenere gittiği sezonda, ali sami yen' deki maçta, para mara sallamıştık, bozuk para yağdırıp olmadık triplere girmiştik, adam 2 gol atıp, koydu gitti bize.

adamda bunu yapacak potansiyel yok tamam da, ıslıklanmak bile onu önemsemek demek, gerek yok. siklemez bir suskunluk daha etkili olur.

maça gelirsek... kurdun dişine kan değdi, şampiyonluk engellenemez.
  • galatasaray bu maçı kaybetmezse beşiktaş'a da kaybetmez muhtemelen. o zaman şampiyon olur. 2 maçta 2 puan alırsa yani. tabi gönül yine de beşiktaş'tan yana :)