şükela:  tümü | bugün
  • üst edit:
    toplantı linki için:
    sözcü
    şaşırtmadı.

seçimlerin murdar edildiğini savunan yıldırım "murdar etin kavurması olmaz" dedi.

tebrik etmek de güzel bir erdemdir.
    yap bunu ve türk siyasetine altın harfle adını yazdır.
    aksi durumda zaten her türlü kaybedeceksin.
    sen bu yavuz'a, pelikan'a uyma.

sadece chp, iyi partililer değil bu durumdan rahatsız olan çok sayıda ak partili, mhp'li var.
    bende biliyorum ysk kararına saygılı olacağız, güvenelim vs vs gibi beylik laflar etmesinin olağan olduğuna. siyasi bir deha gerekmiyor bu tahmini yapmak için ama,

ikinci paragrafı yapmak kolay olur, ilk paragrafı yaparsa olay olur.
  • kaynak neresi?
  • olmayacak olandır.
    (bkz: hangi yüzle)

edit: adam hiç utanmamış çıkmış konuşmuş.hem beni hem de kendini rezil etmiş.
    tam bir akp utanmazlığı içeren açıklamalardır.
  • 'seçim bu. seçilsek ne olur, seçilmesek ne olur. dolar gibi yani işte. hihihi. parabol demiş miydim paraboooool'
  • bu siyasi rezillik, pişkinlik yalan ve karaprobaganda ile: " öne geçtik hep öndeydik. artık saymamıza gerek kalmadı
    biz önde olduğumuzu biliyorduk, o yüzden istanbulun 4 köşesinden resimleri kaldırmadık.
    belediyede panik olan arkadaşlara,
    sosyal medyada bizim probagandamizi yapan binlerce atm çalişanına sesleniyorum raat olun " dese
    hiç saşirmayacağım basın toplantisi olurdu sanırım.

not: imamatipler ve atv sabah kapansın
  • "kazansanız 3 saat sürüyor sevinci, kaybetseniz 1 günde atıyorsunuz. onun için kazananın stresi daha çok. 3 saat keyfini yaşarsınız ondan 'ne yapacağız' diye düşünürsünüz." youtube
  • itinayla hazırlanıp eline tutusturulmuş kağıdı okuyacaktır.
  • nerede onlarda o yürek, o saygı, o liyakat.
  • söyleyeceği her söz malum şahsın sözü olacaktır zira allahtan korktuklarından fazla korkuyorlar.