şükela:  tümü | bugün
  • bu adama sevimli diyenler, karısına "anadolu'nun temiz insanı" güzellemesi yapanlar, sizde sike sürülecek akıl yok. bunlar bu ülkenin ve dünya tarihinin gördüğü en utanmaz taifenin mensupları. sadece utanmıyor olsalar çok umrumda değil de, ülke yönetiyorlar ülke!

oğlunun filosu var lan bu adamın. bugüne kadar hangi dürüst siyasetçinin çocuğunun genç yaşta zengin olduğunu gördünüz?

sandığa şaibe karışmışmış. devleti topyekün yöneten sizseniz, böyle bir iddiada bulunmaya hakkınız yok. ha, böyle bir iddianız var ise, biz de sizden 17 aralık soruşturmalarına kıyasla full hd görüntü bekleriz hileye dair. öyle ses kaydı falan da kesmez. kabul etmiyorsunuz zira ses kaydını delil olarak.

sandığa şaibe karışmadıysa ve siz bu iddialarda bulunuyorsanız en adi şerefsizsiniz hepiniz. milli irade darbecilerisiniz.
  • kendisine yakışanı mı?
    lan adam düşük profilli. kendisine yakışanı yapıyor zaten 31 mart'tan beri.
    kendisinden ne yapması isteniyorsa birebir ve örten bir şekilde yapıyor.
    bir nevi kukla.
    erdoğan keşke her adamım böyle olsa diye iç geçirmiyorsa ben de adam değilim.
    robotlar çünkü anca bu şekilde itaatkar olabilir.

edit: başlığı açan arkadaş "umuyorum kendisine yakışanı yapar ve seçimin galibini tebrik eder" gibi bir ifade kullanmıştı. sonra değiştirmiş.
  • yıldırım: "başkanın güçlü şekilde görev yapması bütün istanbulluların arzusudur. seçimin bu şekle dönüşmüş olması tatsız bir şey. 'seçimi kazandık, verin mazbatayı'. ya kardeşim seçimi kazandığına sen mi karar vereceksin?"

diyerek beni kahkalara boğmuş allahın loserı...ulan daha %85 açıldı 3 bin fark attım ben başkanım diye meydana çıkmadın mı ?
    izmir'e aday gösterdiler kaybettin
    başbakan oldun 1,5 yıl sonra rejim değişti koltuktan oldun
    istanbul'a aday gösterdiler kaybettin.

sayın cinali bey git şimdi turkuaz,demirören medya falan filan düğün falan kovala,nikah kıy vaktin bol senin.
  • 42 yaşındayım 42 senelik ömrümde ben böyle yüzsüzlük böyle sahtekarlık böyle şarlatanlık görmedim duymadım... koca koca adamlar ne kadar rahat yalan söylüyorlar hayretler içindeyim... bunlar ailesinin yüzüne nasıl bakabiliyor, çocuklarının yüzlerine nasıl bakabiliyor , gece yatağa yattıklarında nasıl uyuyabiliyor.. çok enterasan!

edit: ulan yok böyle bir şey dinledikçe midem bulanıyor kusasım geliyor! cevap veremiyorum şu an söyledikleri cümlelere vay arkadaş! eminim adım gibi eminim kendi içinizde kendi benliğinizde neyin ne olduğunu biliyorsunuz ve nasıl avutuyorsunuz kendinizi nasıl ikna ediyorsunuz vicdanınızı ruhunuzu? allah kimseyi bu duruma düşürmesin.
  • seçim biteli 15 gün olmuş adam bu ne acelecilik diyor. kafayı yiyeceğim.
  • "benim gibi sonuçları bekleseydi" diyor.

(bkz: 3 bin oyla kazandık)
  • binali yıldırım: "biz bir oyun peşindeyiz."
    farkındayız.
  • bu bir fıkra değildir, lütfen gülmeyiniz!...

31 mart gecesi sandıkların yarısı açılmadan teşekkür konuşması yapan binali yıldırım "keşke imamoğlu benim gibi sonuçları bekleseydi" dedi!...
  • kaç seçimdir oyları iç eden partinin ulaştırma bakanı, başbakanı, meclis başkanı, ibb adayı olan kişinin rakibini hırsızlıkla itham ettiği açıklamaları kapsayan basın toplantısıdır.

ama bu kadar karaktersiz olunmamalı. imamoğlu için kendini erkenden ibb başkanı olarak ilan etti dedi. bre deyyus sen saat 10da çıkıp “ben kazandım” demedin mi?
    ar kalmamış insanlarda. buna oy veren elleriniz size girsin.
  • şimdi ekrem imamoğlu cevap vermek için toplantı yapacak. ama o toplantı, bu toplantıyı veren kanalların hiç birisinde verilmeyecek.

neredeeen nereye.

edit: akşam baktım, ntv ve habertürk ekrem imamoğlu’nun açıklamalarının da bir 25 dakikasını vermiş. haksızlık olmasın şimdi.