şükela:  tümü | bugün
 • büyük bir memnuniyetle başlığı ile verilen ayar niteliğinde cevaptır.

  dün akşam stadımızda oynadığımız karşılaşmanın ardından başkan vekilimiz semih özsoy yaptığı açıklamaların bir bölümünde, rakip teknik direktörün ‘bizim burada güzel anılarımız var’ sözlerine şu ifadelerle cevap vermiştir;

  "bizim en kötü günlerimizde; başkanımız, yöneticilerimiz, fetö iftiralarıyla hapiste yatarken burada aldıkları bir şampiyonluk var. bir daha öyle bir şey olmayacağına göre o günleri de bir daha göremeyeceklerini düşünüyorum."

  kamuoyunun çok iyi bildiği üzere fenerbahçe’miz 3 temmuz 2011’de paralel devlet yapılanmasının hain saldırısına maruz kalmıştır.

  bugün, türk spor tarihinin en büyük kumpası olan, bu saldırıda rol alan hakimlerin, savcıların ve emniyet mensuplarının ya tutuklu olarak yargı karşısında hesap verdikleri ya da firari olarak arandıkları bir dönemi yaşıyoruz.

  3 temmuz fetö kumpası ve saldırısının gerçekleşmesinin ardından; 2011/2012 sezonunun son karşılaşması dahil olmak üzere, sezon boyu oynadığımız tüm maçlarda başkan ve yöneticilerimizin tutsak bulunduğuna değinerek, ilgili dönemin camiamız açısından kolumuzun ve kanadımızın kırık olduğu bir zaman dilimi olduğunu belirtmiş başkan vekilimiz semih özsoy’a, galatasaray spor kulübü’nün vermiş olduğu cevap ise aşağıdaki şekildedir;

  'fenerbahçe spor kulübü 2. başkanının, 14 nisan pazar günü oynanan fenerbahçe-galatasaray derbisinin ardından yaptığı mesnetsiz açıklamalar, sadece türkiye futbol federasyonu disiplin talimatı’na göre değil, daha önemlisi türk ceza kanunu’na göre suç niteliğindedir.

  galatasaray spor kulübü’nün temelleri; demokrasi, insan hakları ve atatürk’ün kurduğu cumhuriyetimizin temel değerleri üzerine inşa edilmiştir.

  rakip takım 2. başkanının; sorumsuz, eleştiri sınırlarını aşan söylem ve iftiraları hakkında kulübümüz tarafından gerekli hukuki girişimler yarın başlatılacaktır.

  galatasaray’ın adını bir terör örgütü ile ananların kendi geçmişlerine bakmalarını tavsiye ederiz.'

  hal böyle iken; dün başkan vekilimizin yaptığı açıklamaların, bir itham olarak yorumlanmasının tüm takdiri ve yorumu kamuoyunundur.

  bununla beraber; konunun hukuka taşınacak olmasının bir hak olduğunu vurguluyarak, fenerbahçe spor kulübü olarak bu sürecin mahkemelere taşınacak olmasını da büyük bir memnuniyetle karşıladığımızı kamuoyunun bilgilerine sunarız.

  fenerbahçe spor kulübü

  (bkz: haşırt to the blackboard)
 • koyduğumun dualı himmetli fetöcülerine verilen bir ayardır.
 • sahasında şampiyonluk kupasını rakibine vermiş olan takımın ciddiye alınmayacak açıklamasıdır.
 • bunlara açılan davaları fetö örgütü savcıları açtı diye ak pak oldular başımıza. savcılar vatan haini ama delliller gerçek! biri çıkıp ya bu davadaki deliller gerçekti ne oldu bu iş demedikçe de böyle arsızlığa devam ederler. önce şike sahaya yansımadı dediler, sonra kulübün ne suçu var şahıslar ceza almalı dediler, bunları patlatan örgüt hükümeti patlatan örgüt olunca birden “gördünüz işte fetö kumpası” oldu. siktirin lan ordan!
 • fikstürde denk geldiği için çok büyük başarıymış gibi "sahasında kupa kaldırdık"ı ezber etmiş gslilere verilen cevaptır. siz önce ali sami yen santra noktasına engelli bir vatandaşımızı diktiğiniz maç sonlarının utancını yaşayın.
 • halı saha arkadaşlarına gıkı çıkmayan vizyonerlerin boş atarı. tam ergen işi biz öyle demedik siz alındınız ayağı.

  şu mahkeme başlasında cas'tan davayı neden çektiklerini, mehmet ali aydınlar'ın neden afaroz edildiğini, ali koç'un bizi düşürün açıklamalarının sebebini öğrenelim?

  amatör eğlendirir.
 • ota boka ayar verilir olmuş. ayar nerde ben goremedim. bildiğin kendilerini savunmuslar aslında biz öyle demek istemedik diye.
 • meali: bişim şahamışda kupa kaydıydılar.

  uefa, cas tescilli şikecilerin yine kumpasa bağladığı açıklama. yallah derdinizi avrupa'ya anlatın. avrupa'dan siktiri yerken sesiniz çıkmıyordu böyle.

  fetö savcılarına fener forması giydirip poz veren göt oğlanları sizi.

  yüzsüz orospu çocukları
 • biz fetö'ye dokunduruyoruz sesi galatasaray'dan çıkıyor mesajı veren açıklama.
 • tarihinde atatürk'e suikastten idam edilen bir başkan ve milli mücadeleye karşı padişahın örgütlediği kuvayi inzibatiye mensubu efsane sporcusu olan bir takımdan gelen komik bulduğum açıklamalardır.