şükela:  tümü | bugün
  • başlığın sığmamış hali: 15 nisan 2019 game of thrones spoiler'i yememe challenge.

biz kimiz?

bugün yoğun bir şekilde çalışacak olup, yeni sezonun ilk bölümünü akşam evde rahat rahat izlemeyi düşünen insanlarız.

düşmanımız kim?

bugünü challenge haline getiren, spoiler vermekten zevk duyan onursuz insanlar.

ne yapmamız gerekiyor?

bugün asosyal olup internette çok gezinmememiz, iş yerinde yada dışarıda insanlarla çok uzun uzadıya muhabbete girmememiz gerekiyor.

başarabilecek miyiz?

önceki yıllarda çok başarılı olamamış olabiliriz. ama bugün bunu başaracağız!

herkese güzel bir hafta ve spoilersiz bir gün diliyorum...

edit: düşman saflarına ntv de katıldı. az önce haber okumak için girdiğimde banner haberlerde aşağıdaki manzarayla karşılaştım. yok bugün interneti kendim için bitiriyorum.

ntv

edit 2: mesajla spoiler atan bile var, herşeye rağmen büyük bir spoiler yemeden bölümü izledim. bu direnişi sezon boyunca sürdürmeye devam..
  • çözüm daha önce ted mosby'den gelmistir.

(bkz: sensory deprivator 5000)

bu gözlük ile sosyal medya kullanmak
  • uyanmam gereken saatten 1.5 saat erken uyanarak izlediğim için katılmak zorunda kalmadığım challange*
  • acacagin topic'i fuck yapayim seklinde answer verilesi challenge.
  • tamamen benimdir. bu başlığa bile gözüm kapalı yazıyorum.
  • sabah erkenden kalk.
    hiçbir sosyal medya hesabına girme.
    yeni bölümü indir ve izle.
    sonra büyük bir zevkle gününe devam et.
    görev tamamlandı.
  • ne mümkün efenim, sağlı sollu her yerden vuruyorlar. (bkz: muhammed ali) 'nın 74' de george foreman'ı dövdüğü gibi spoiler ile dövüyorlar bizi.
  • sabah erkenden kalkıp ilk bölümü izleyerek katılmak zorunda olmadığım kampanya.
  • ben bölümü izledim ama asla uyarısız spoiler vermem.

herkes benim kadar iyi niyetli olmayacağından, bölümü izleyinceye kadar ekşi sözlükten uzak durmanızı tavsiye ederim.
    keşke böyle olmak zorunda olmasa ama maalesef durum bu.
  • yani şu an günümüzde o kadar zor ki... sol frame sağolsun az önce bir şey gördüm, inanmak istemiyorum resmen ona nedir bu ya, oldu mu ki diyorum, olmamıştır diyorum... yazmayın, açmayıın böyle başlıklar...arkadaş yazıktır bize....