şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: olmamış olaylara olmuş gibi başlık açmak)

  yeter artık kirletmeyin şu sözlüğü.
 • (bkz: ya bir siktirin gidin) dediğim başlıktır.
  bok var değil mi?
  böyle salak salak hayali başlıkları açıyorsunuz da ne geçiyor elinize acaba?

  ss alayım da sonra kaçmasın başlığı açan mal!
 • bir an önce olması gerekendir,bu sayede hem binali yıldırım aday olmayacak hem de genel olarak daha kuvvetli bir bahar gelecektir.
  ysk'nn aklını başına toplayıp bu bulanık suyu seçim tekrarı yaparak berraklaştırmalıdır. aksi halde mazbata verseler de sistemi kitleyip adama oy çalan başkan muamelesi yapacaklar tüm görev süreci boyunca .
 • halen saçma salak şekilde yeniden yapılması savunulmaktadır.

  1. yeniden yapılması seçimlere şaibe karışabildiğini kabul etmek demektir. istanbul gibi bir kentte hileli seçim yapılabildiğini göstermektedir. demokratik bir devlet için ölüm fermanıdır.

  2. mevcut seçim şaibeli ise yeni seçimde bu şaibelerin yapılmayacağını kim garanti edebilir? haziran'dan sonra da itiraz süreleri, yeniden sayımlar olursa ne olacak?

  3. tüm devlet organlarını elinde barındıran akp istediği her seçimde kendi eliyle sahte seçmen üretip, kaybettiği takdirde bunları ortaya çıkararak hiç koltuktan inmeyebilir.

  bu seçimler (ve sonraki her seçim) ister bu ülkedeki demokrasiye inanın ister inanmayın, ülkedeki varolan son kale olan seçim sistemi ve demokratik düzenin son nefesidir. yeniden seçimi kabul etmek delikanlılık değil, aptallık ve ülkeyi bir partiye teslim etmek demektir. buna müsaade etmeyin.