şükela:  tümü | bugün
 • ysk’nin oglen aldigi “yeniden sayilmayacak, sayilan oylar gecerli sayilacak, yeni terminaller kurabilirsiniz” kararina ragmen akp-mhp ikili yapilanmanin yeni terminal kurmamada diretmesi ve ysk’nin bu kararinin yoruma acik oldugunu soylemesi uzerine alinmis karardir.

  ysk, karari aynen belirtip, oy sayiminin biran once bitmesi icin yeni terminal kurulmasi gerektigi belirten ikinci bir aciklama yolluyor.

  maltepe ilce secim kurulu’ndaki akp-mhp uyeleri ve memurlar; ilce baskani, chp ve spli uyelerin sayimi hizlandirma istegine ayak diremeye devam ediyor.

  https://twitter.com/…tatus/1117861295452303360?s=21
 • pc'yi yavaşlatan virüs gibiler yemin ederim.
  yerinde karardır.
 • bir tane aklı başında insan çıkıp da; "yapmayın, etmeyin, halkı seçimlere küstürmeyin! bu halk seçime küser de güvensizlik duymaya başlarsa yer altına iner, çareyi ve adaleti kendisi tesis etmeye çalışır. çete kurar, mikro örgütlenmeler çıkar. bu halk her şeye rağmen sandığa 'bir şeyleri değiştirebiliriz burada' umuduyla gidiyor. siz bu umudu ellerinden alırsanız çıkar yolu, bu ortadoğu bataklığında şeriat-mafya-kaos-çete denkleminde arar halk. yapmayın, seçimdir gelip geçer. bir dahaki seçime girer kazanırsın. ama demokrasiye olan inanç biterse bu halk hiç olmadığı kadar çirkef olacaktır" demiyor yahu. bu kadar mı umursamaz,bu kadar mı yasa-düzen takmaz oldunuz arkadaş. imam osurursa cemaat sıçar demiyor mu kimse bunlara, akıl alır gibi değil.