şükela:  tümü | bugün
  • bedelli askerlik isteyen herkes tarafından imzalanması gereken dilekçedir.
    tbmm dilekçe komisyonu

arkadaşlar, yukarıdaki linkten tbmm dilekçe komisyonuna kayıt olup bedelli askerlik talebine ilişkin hazırlanmış olan dilekçeyi imzalayarak sesimizin daha gür çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

15/04/2018 tarihinde oluşturulan dilekçe şuan itibariyle 343 imzaya ulaşmış durumda. sizlerin desteği ile çok kısa zamanda on binlerce imzanın atılabileceğine inanıyorum.

imza sayısı belki yasa koyucunun dikkatini çekmeyecek ama bedelli askerlik konusunun gündemde kalmasını sağlayacak.

sisteme giriş yaptıktan sonra "imzalayabileceğim dilekçeler" bölümünden bedelli askerlik dilekçesini imzalayabilirsiniz.
  • imzalanmasında hiçbir zorluk bulunmayan "elektronik" başvuru dilekçesidir.

kadın-erkek, çocuk-yetişkin, kız-kızan herkesin kendisi yahut yakınları için imzalamasında büyük fayda olan uygulamadır.
  • askerlik hizmeti yapacak birisi olarak fakirlerin neden umurunda olması gerektiğini anlamadığım dilekçe.

olacaksa tam profesyonel ordu olsun, isteyenler meslek olarak yapsın. verimlilik katlarca kez artar. bedelli askerlik zenginlerin öncelik aldığı saçma ve adaletsiz bir dolaylı vergi yönteminden başka bir şey değildir.
  • imza sayısı her saniye artıyor, desteğiniz için tüm bedelli bekleyen aileler adına teşekkür ederim.
  • her zaman yukarıda kalması gerek başlık işte bu başlıktır.
  • beklenen başlık
  • safariden açılamayan linktir. ders kayıt zamanında yaşamış olduğum tecrübelerden yola çıkarsak talepten dolayı kilitlendiğini düşünüyorum.
  • yarına kadar imza sayısı bini geçecek dilekçedir.
  • büyük mücadele sonucunda imzalayabildiğim dilekçe. umarım gündeme gelmesinde payı olur.
    imza atacak arkadaşlara da şimdiden büyük sabırlar diliyorum.